• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • ostani doma.png
Вип Огласи www.Oglasise.mk
Се продава LEON MK1 , 1.9 TDI 66kW / 90hp, регистриана + зелен картон до 25.06.2020

Се продава LEON MK1 , 1.9 TDI 66kW / 90hp, регистриана + зелен картон до 25.06.2020

3.15
14413x
14x
Се продава LEON MK1 , 1.9 TDI 66kW / 90hp, регистриана + зелен картон до 25.06.2020 направен голем сервис, ** Заменети ребраст + линиски каиш, заменета водна пумпа со затегачи (марка INA), ** Заменети КОМПЛЕТ филтри ** Заменето масло во мотор (Марка TOTAL 10w/40) ** Нов акумулатор со гаранција од 3 години. ** Променети манжетни + чаури останатите д...
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · September 4, 2019
Opel astra

Opel astra

1100.00
19295x
0x
Novi amortizeri nov akomulator klima raboti i dr
Macedonia · Strumica · Strumica · February 5, 2018
Автомобили
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 78
Се продава LEON MK1 , 1.9 TDI 66kW / 90hp, регистриана + зелен картон до 25.06.2020

Се продава LEON MK1 , 1.9 TDI 66kW / 90hp, регистриана + зелен картон до 25.06.2020

3.15 Euro €
136x
14x
Се продава LEON MK1 , 1.9 TDI 66kW / 90hp, регистриана + зелен картон до 25.06.2020 направен голем сервис, ** Заменети ребраст + линиски каиш, заменета водна пумпа со затегачи (марка INA), ** Заменети КОМПЛЕТ филтри ** Заменето масло во мотор (Марка TOTAL 10w/40) ** Нов акумулатор со гаранција од 3 години. ** Променети манжетни + чаури останатите д...
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · September 4, 2019

Check with seller
26x
0x
June 29, 2019
GOLF 5

GOLF 5

4500.00 Euro €
97x
3x
GOLF 5 Цена: 4500€ Година: 2004 Гориво: Дизел Менувач: Рачен Сила на моторот: 77 kw / 105 ks
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · March 29, 2019
Volkswagen Touran 1.9 tdi

Volkswagen Touran 1.9 tdi

4700.00 Euro €
93x
14x
Volkswagen Touran 1.9 tdi Година: 2004 Гориво: Дизел Менувач: Рачен Со 7 седишта
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · March 29, 2019
Opel Mariva 1.6 CDTI

Opel Mariva 1.6 CDTI

6900.00 Euro €
54x
8x
Opel Mariva 1.6 CDTI Година: 2010 Гориво: Дизел Менувач: Автоматик Километри:134.950 Цена:6900е
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · March 29, 2019
Се продава Форд Фокус 2001

Се продава Форд Фокус 2001

Check with seller
49x
3x
Се продава Форд Фокус 2001 .Изминати се 160 000 км. Дизел.Сите дополнителни карактеристики може да ги дознаете од сопственикот на возилото на тел број 075 387 841 Војо Спасовски. Цена по договор. Автомобилот може да се види ,во текот на денот од 08-18ч ,секој ден. 
Macedonia · Центар · Скопје · February 10, 2019
Mercedes e220 cdi

Mercedes e220 cdi

2500.00 Euro €
32x
0x
Se prodava Mercedes e220cdi 1998god avtomatik registriracija do septemvri 2019 god so 4 novi zimski gumi.Moze zamena za VW polo ili Seat nad 2001 god
Macedonia · tetovo · tetovo · December 16, 2018