• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg
Станови, куќи , Соби за изнајмување
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 293
Izdavam opremen stan

Izdavam opremen stan

1.00 Euro €
15x
0x
Izdavam opremen stan vo Kapistec 40m2 vo Kapistec 3 kat so lift,klima i parno.Ima dnevna soba so kujna plus edna pomala ednokrevetna soba.Pogoden za samci,1 vrabotena devojka ili studentka
Macedonia · Skopje · Skopje · October 16, 2020
Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan

12000.00 Денари
36x
0x
Izdavam.kompletno namesten stan 40 m2 vo Kapistec na posledna 23ka.Ima lift,klima i parno.Raspolaga so.dnevna soba so kujna,plus pomala ednokrevetna soba.Pogoden za samci i studenti.Sloboden od 1 Oktomvri
Macedonia · Skopski · Skopje · August 18, 2020
Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - ЦЕНТАР (68М2)

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - ЦЕНТАР (68М2)

1.00 Euro €
40x
13x
Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на СЛАТКАРНИЦА “АПЧЕ” и помалите аптеки “БЕТИ” и “ЗЕГИН”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”.Квадратурата е од 68 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катност...
Macedonia · SKOPJE · SKOPJE · March 4, 2019
Се ИЗДАВА СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Се ИЗДАВА СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

1.00 Euro €
39x
6x
Се издава стан во СТРОГ ЦЕНТАР. Станот се наоѓа во Општина Центар, во близина на Плоштад МАКЕДОНИЈА. Лоциран е на адреса или улица ,,Партизанска бр.3 ”. Квадратурата е од 70 м2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено и реновирано. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, спа...
Macedonia · ЦЕНТАР · Скопје · March 2, 2019
Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - КОЗЛЕ (70М2)

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - КОЗЛЕ (70М2)

1.00 Euro €
29x
8x
Се издаван стан кој е дел од куќа (СПРАТ) во КАРПОШ - КОЗЛЕ/ТРНОДОЛ.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е на адреса или улица “КНЈЕЗ ТРПИМИР”.Квадратурата е од 70 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 2 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР – КЛИМА...
Macedonia · SKOPJE · SKOPJE · March 2, 2019
Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - ЦЕНТАР (58М2)

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - ЦЕНТАР (58М2)

1.00 Euro €
38x
7x
Се издава стан во Центар,УНИВЕРЗАЛНА САЛА во непосредна близина на “КАТОЛИЧКА ЦРКВА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “20 ТИ ОКТОМВРИ”.Квадратурата е од 58 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 1 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) Ц...
Macedonia · SKOPJE · SKOPJE · February 27, 2019
Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - ЦЕНТАР (90М2)

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - ЦЕНТАР (90М2)

1.00 Euro €
20x
7x
Се издава стан во Центар,СОБОРЕН ХРАМ во непосредна близина на БУЛЕВАРОТ “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ” и “СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ОРЦЕ НИКОЛОВ”.Квадратурата е од 90 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 8 КАТ од ...
Macedonia · SKOPJE · SKOPJE · February 27, 2019