V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Дом и Семејство - Apartman Vrnjacka Banja

Објавено на July 30, 2023
Објавено од oglasi
Гледано од 56 луѓе
#4721
Check with seller

Опис на предметот

"Apartman , stan na dan, smestaj Vrnjacka banja. 


Apartman je u zgradi, kapacitet do 4 osobe. 


0666712470"


 

Локација

Држава
Друга
Регион
Vrnjačka Banja
Град
Vrnjačka Banja
Адреса
Vrnjačka Banja

Преглед и повратни информации за Apartman Vrnjacka Banja(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear