• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • ostani doma.png
Вип Огласи www.Oglasise.mk
Се Продава Плац во Маврово

Се Продава Плац во Маврово

1.00
21696x
2x
 На падините на Бистра во Маврово непосредно до ски-центарот се продава прекрасен плац 377м2 со И.Л. и маркица за градба.Плацот е на 20м од главниот пат со убав поглед.Цена по договор.Шифра-1ИС
Macedonia · Mavrovo · Mavrovo · March 1, 2018
Плацеви
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 462
Se prodava plac so vikendica vo Mirkovci

Se prodava plac so vikendica vo Mirkovci

37000.00 Euro €
46x
1x
Се продава викендица од 36м2 на плац од 1800м2 во Мирковци. Куќата има дневна со трпезарија,спална соба, купатило. Од помошни објекти располага со гаража, подрум, штала и бунар. Има подземно спроведено струја и хидрофор со водоводна инсталација внесена во куќата. Објектите ќе влезат во процес на легализација после Нова Година. Нивата е исполнета со...
Macedonia · Skopje · Skopje · December 21, 2018
Se prodava plac vo Butel

Se prodava plac vo Butel

35.00 Euro €
23x
1x
   Se prodava plac vo Butel 1334m2 za 35eu/m2. Placot e vo gradezen reon i moze da se gradat objekti od meshovita klasa na namena i toa A i B klasa. Mozat da se gradat objekti za domuvanje i objekti za komercijalni i delovni nameni. Markica PR+2+PK, H=10,20m Cena 35eu/m2. Shifra-9026
Macedonia · Skopje · Skopje · December 21, 2018
 Se Prodava Plac vo Novo Selo

Se Prodava Plac vo Novo Selo

85.00 Euro €
39x
4x
 Se prodava plac vo Novo Selo od 2603m2, kade se predvideni za gradba 4 semejni kuki ili zgrada . Moze dogovor so investitor so kompenzacija i del pari . Cena-85eu/m2. Shifra-9025/2
Macedonia · Skopje · Skopje · December 20, 2018
   Se Prodava Plac vo Pripor

Se Prodava Plac vo Pripor

100000.00 Euro €
25x
9x
Se PRODAVA  plac vo Pripor od 600m2 , so uslov za gradba. Vo placot se predvideni markici za dve individualni kuki ili pomala stanbena zgrada. Moze i dogovor so investitor za kompenzacija i del pari. Placot e deliv i na dve pomali parceli po 300m2. Ima cista dokumentacija. Cena- 100 000eu. so mesto za dogovor. Shifra-9024
Macedonia · Skopje · Skopje · December 20, 2018
  Se Prodavaat Placovi vo Mirkovci

Se Prodavaat Placovi vo Mirkovci

15.00 Euro €
23x
1x
 Se prodavaat dva placa vo Mirkovci 767m2 i 759m2 za povolna cena od 15eu./m2. Shifra-9021
Macedonia · Skopje · Skopje · December 20, 2018
Se Prodava Baraka vo Kisela Voda

Se Prodava Baraka vo Kisela Voda

70000.00 Euro €
17x
3x
Se prodava baraka vo 11 Oktomvri-Kisela Voda 96m2 so plac204m2. Barakata e so dogradaba, so dve spalni,kujna so trpezarija,dnevna i kupatilo. Se naoga na mirna lokacija za cena 70 000eu so mesto za dogovor. Barakata ima mesto za gradba,so plateni komunalii. Shifra-7011
Macedonia · Skopje · Skopje · December 20, 2018
Плац во Бардовци

Плац во Бардовци

60.00 Euro €
45x
1x
Se prodava plac vo naselba Bardovci so povrshina od 2000 m2. Se naogja na dobra lokacija pozadi shkoloto a pod ridot. Ima uredna dokumentacija i e pogodno za izgradba na semejni kukji ili stanben objekt. Cena 60 evra po m2, no ima prostor za dogovor. Kontakt: 071255492
Macedonia · Bardovci · Skopje · December 19, 2018