Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Дом и Семејство - Stan na dan Beograd

Објавено на July 29, 2023
Објавено од oglasi
Гледано од 44 луѓе
#4720
Check with seller

Опис на предметот

"Studio apartman br.  10


 


prizemlje,


30 m2,


kupatilo,


čajna kuhinja,


francuski ležaj,


sto i 2 stolice,


podno grejanje.


Wi-Fi,


KTV,


osnovno posudje,


posteljina,


peškiri,


šampon, sapun, toalet papir.


video nadzor,


parking.


Obezbeđen besplatan parking, Wi-Fi i KTV.


 


U apartmanu mogu da borave maksimalno 2 osobe.


 


Dozvoljen boravak kućnih ljubimaca, bez dodatne nadoknade. Cena 3.000,00 din.


http://lilis-house.rs/apartmani/apartman-br-10/


Dozvoljen boravak kućnih ljubimaca, bez dodatne nadoknade.


Obezbeđen besplatan parking, Wi-Fi i KTV. Novi Beograd, Ledine. Lilis House,  +381652909807"


 

Локација

Држава
Друга
Регион
Novi Beograd
Град
Novi Beograd
Адреса
Novi Beograd

Преглед и повратни информации за Stan na dan Beograd(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear