• tiande021.jpg
  • avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk
STANOVI VO NASELBA ILINDEN

STANOVI VO NASELBA ILINDEN

640.00
19942x
1x
Продажба на станови во изградба во досега НАЈГОЛЕМИОТ станбено-деловен КОМПЛЕКС ИЛИНДЕН лоциран на ул.8 -Илинден . Располагаме со квадратури од 38 - 155 м2, гаражни места и 1900 м2 деловни простории. Нудиме квалитетна градба по најефтина цена во регионот !!! Повелете посетете ги нашите канцеларии коишто се наоѓаат на самиот објект во градба.Комплек...
Macedonia · скопје · SKOPJE · October 16, 2017

74.00
280x
0x
January 30, 2018
Станови , Куќи за Продажба
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 518
СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА

СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА

20.00 Euro €
25x
3x
СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА Издаваместан во строг центар на Охрид, позади Охридска банка, на 2 минути оддалеченост од центар. Спецификации꞉ кујна, купатило, тв со кабловска, голема тераса со поглед кон центар, бесплатен паркинг простор. Издаваме апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, ...
Macedonia · Југозападен регион · Охрид · August 25, 2019

Check with seller
27x
0x
Стан во населба Козле над Гранит со две спални соби, дневна и трпезарија, тоалет, кујна и тераса со поглед кон Водно.
Macedonia · Македонија · Скопје · June 24, 2019
Се ПРОДАВА стан во Центар ( 75 м2 )

Се ПРОДАВА стан во Центар ( 75 м2 )

1.00 Euro €
48x
6x
Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2) Станот се наоѓа во Општина Центар. Лоциран е во непосредна близина на Лотарија поточно на Улица Македонија. Живеалиштето се продава со комплетно уредна документација. Катноста е 3-5 КАТ. Греењето е на BEG централно ПАРНО и ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две с...
Macedonia · Скопски регион · Скопје · March 21, 2019
Се Продава стан во Кисела вода кај Тобако Томи

Се Продава стан во Кисела вода кај Тобако Томи

1.00 Euro €
50x
8x
Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Тобако Томи (51 м2) Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода. Ориентацијта на станот е Јужна. Живеалиштето се продава со комплетно уредна документација. Катноста е 2/3 КАТ. Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО, ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО-ТОПЛО). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, спална соба...
Macedonia · Кисела вода · Скопје · March 21, 2019
Се ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛ

Се ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛ

1.00 Euro €
44x
14x
Се ПРОДАВА дуплексстан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛ Станот се наоѓа во Општина Центар. Ориентацијта му е ИСТОЧНА. Лоциран е во непосредна близина на  “ДМ КАФАНА, во Дебар Маало” Живеалиштето се продава со ИМОТНИ ЛИСТОВИ. Катноста е 2-3 КАТ. Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО, ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО-ТОПЛО). Располага со следниот распор...
Macedonia · Центар · Скопје · March 19, 2019
Се ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ

Се ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ

1.00 Euro €
22x
7x
Се ПРОДАВА стан во Карпош Ориентацијата му е Источна. Лоциран е во непосредна близина на ,, City Mall ‘’ Квадратурата му е 73 м2. Станот е ВЕДНАШ вселив. Живеалиштето се продава со ИМОТЕН ЛИСТ. ПАРКИНГ МЕСТО ПОСЕДУВА / СЛОБОДНО. Греењето е сопствено (на струја). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спал...
Macedonia · Карпош · Скопје · March 9, 2019
Se PRODAVA STAN - Kisela voda ( 21m2 )

Se PRODAVA STAN - Kisela voda ( 21m2 )

1.00 Euro €
71x
12x
Se PRODAVA stan ( 71 m2 ) – Kisela Voda Lokacija: Kisela Voda, ul.Mihail i Eftihij br.12/24, cetvrti sprat Povrsina: 71 m2 Garaza: So vgradena zelezna podvizna vrata so dalecinski upravuvac Namesten: Kujna (Marka gorenje) kompletno namestena visoko kvalitetna (lavabo, ceshma, rerna, plotna, aspirator so osvetluvanje, frizider i dopolnitelno s...
Macedonia · Kisela voda · Skopje · March 4, 2019