• tiande021.jpg
  • avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk
Raketa Za Brisaci

Raketa Za Brisaci

1500.00
5427x
5x
Се продава приклучок за бришачи (преден + заден) со регулатор за брзина, со опција за компјутер. Инфо На Тел 078482504 [нов не употребуван] OEМ: 4B0953503H Прајкам по карго на моја сметка Audi A3/S3/Sportb./Lim./qu 1997-2003 A6/Avant 1998-2005 A6 allroad quattro 2000-2005 A6/S6/Avant quattro 1998-2005 RS6/RS6 plus/Avant qu 2003-2005 Volkswagen Bora...
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · March 24, 2019
ОPEL CORSA

ОPEL CORSA

4600.00
5430x
7x
ОPEL CORSA ЦЕНА: 4,600€ Година: 2009 Гориво: Дизел Менувач: Рачен Сила на моторот: 55 kw / 75 ks
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · March 29, 2019
Струмица
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 143
IVECO

IVECO

5000.00 Euro €
152x
3x
IVECO Година: 2004 Гориво: Дизел к/с:430 Менувач:Автоматик Цена:5000е
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · March 29, 2019
ОPEL CORSA

ОPEL CORSA

4600.00 Euro €
52x
7x
ОPEL CORSA ЦЕНА: 4,600€ Година: 2009 Гориво: Дизел Менувач: Рачен Сила на моторот: 55 kw / 75 ks
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · March 29, 2019
GOLF 5

GOLF 5

4500.00 Euro €
47x
3x
GOLF 5 Цена: 4500€ Година: 2004 Гориво: Дизел Менувач: Рачен Сила на моторот: 77 kw / 105 ks
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · March 29, 2019
Volkswagen Touran 1.9 tdi

Volkswagen Touran 1.9 tdi

4700.00 Euro €
27x
14x
Volkswagen Touran 1.9 tdi Година: 2004 Гориво: Дизел Менувач: Рачен Со 7 седишта
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · March 29, 2019
Opel Mariva 1.6 CDTI

Opel Mariva 1.6 CDTI

6900.00 Euro €
19x
8x
Opel Mariva 1.6 CDTI Година: 2010 Гориво: Дизел Менувач: Автоматик Километри:134.950 Цена:6900е
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · March 29, 2019
Се Продава Камион Мерцедес

Се Продава Камион Мерцедес

25000.00 Euro €
22x
3x
Mercedes Actros 3236 Година:2003 Гориво:Дизел Менувач:Рачен Цена:25.000e
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · March 29, 2019
Raketa Za Brisaci

Raketa Za Brisaci

1500.00 Денари
71x
5x
Се продава приклучок за бришачи (преден + заден) со регулатор за брзина, со опција за компјутер. Инфо На Тел 078482504 [нов не употребуван] OEМ: 4B0953503H Прајкам по карго на моја сметка Audi A3/S3/Sportb./Lim./qu 1997-2003 A6/Avant 1998-2005 A6 allroad quattro 2000-2005 A6/S6/Avant quattro 1998-2005 RS6/RS6 plus/Avant qu 2003-2005 Volkswagen Bora...
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · March 24, 2019