Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Дом и Семејство - Na prodaju čokoladni štenci labrador retrivera

Објавено на August 3, 2023
Објавено од oglasi
Гледано од 36 луѓе
#4722
Check with seller

Опис на предметот

"Na prodaju čokoladni štenci labrador retrivera, oštenjeni 25.06.2023. Dostupni za rezervaciju i preuzimanje od 14.08. nakon druge vakcine, do sada čišćeni od parazita.


Dostupne su DVE ženke i DVA mužjaka, izložbenog karaktera, vrhunskog porekla.


 


 Otac: Fluffy Gladness from Gladic EIC | CNM | PRA | HNPK - Clear HD A | ED 0/0


Majka: Astra - PRM-JCAC \5\


 


 Za sve dodatne informacije pozvati 0644195210 Vladimir, Stari Bečej"


 

Локација

Држава
Srbija
Регион
Bečej
Град
Bečej
Адреса
Bečej

Преглед и повратни информации за Na prodaju čokoladni štenci labrador retrivera(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear