• tiande021.jpg
  • avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk
Battlefront

Battlefront

1500.00
20384x
1x
Prodavam igra BATTLEFRONT  za PS4. CD to  e novo i ne e mnogu koristeno.
Macedonia · Skopski · Skopje · March 20, 2017
Продажба и поправка на лаптоп и десктоп компјутери,аларми,видео надзор,бела техника

Продажба и поправка на лаптоп и десктоп компјутери,аларми,видео надзор,бела техника

Check with seller
20405x
13x
Најпрофесионални решенија за Вашите потреби по најповолни цени. Повелете посетете ги нашите продажни салони и уверете се!Facebook фан страницата на Ривер Софт Компјутери е наменета исклучиво за рекламни цели на Ривер Софт Компјутери и не е одговорна за содржините кои се поставени од страна на фановите на истата. Коментарите, мислењата како и с...
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · May 18, 2016
Електроника
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 88
Apple iPhone 11 Pro Max 512GB

Apple iPhone 11 Pro Max 512GB

800.00 Euro €
4x
3x
Ние нудиме најдобра онлајн трговија на големо и големо на мобилен телефон. Со нашето искуство, ние сме многу фокусирани на потребите на нашите клиенти и нудиме одлични квалитетни производи на нашите клиенти.Забелешка .. Сите наши Apple iPhone се 100% нови, оригинални, фабрички отклучени во кутија1 година гаранцијаApple iPhone 11 Pro Max 64GB == 750...
Macedonia · Ohrid · 6000 · November 4, 2019
МИКРО ДИГИТАЛНА КАМЕРА

МИКРО ДИГИТАЛНА КАМЕРА

1.30 Денари
54x
4x
Минијатурна камера која снима и ноќе на СД мемориска картичка, со сопствена литиум полимер батерија, дава кристално чисти слика и тон, може да се користи за безброј намени и под разни услови во секојдневниот живот. Имаме ограничен број по оваа рекламна цена. Праќаме по пошта или карго.
Скопје · Скопје · May 4, 2019
PC GAMING

PC GAMING

14200.00 Денари
36x
3x
Intel core i3 3,6Ghz Maticna H81M-C RAM 8GB Hyperx1660Ghz  Graficka NIVIDA GEFORCE 750Ti 2048MB GDDR5 100mm fan Napojuvanje 450w real power Kukiste delux PODAROK: Tastatura, gluvce i dekstok zvucnici!!!! Gi prima site najnovi igri!   SE RABOTI PERFEKTNO!!!
Macedonia · Strumica · Strumica · April 18, 2019
Graficka Nivida GEFORCE 750Ti

Graficka Nivida GEFORCE 750Ti

3800.00 Денари
32x
1x
graficka za PC NIVIDA GEFORCE 750Ti 2GB GDDR5 malku koristena za gejming,raboti perfektno moze da se igrat site novi igri na medium settings
Macedonia · Strumica · Strumica · April 15, 2019
Сервис на механички оштетувања кај ЛАПТОП

Сервис на механички оштетувања кај ЛАПТОП

Check with seller
33x
1x
Решавање на сите механички оштетувања кај Лаптопи, ГАРАНЦИЈА за извршената услуга, во најбрз временски рок. Бидете дел од нашите задоволни клиенти.
Macedonia · Струмица · Струмица · February 10, 2019
Rezervni delovi za laptopi Резеревни делови за лаптопи

Rezervni delovi za laptopi Резеревни делови за лаптопи

Check with seller
62x
1x
Резервни делови за сите модели на лаптопи по најповолни цени, Професионален сервис во најбрз можен рок. https://www.facebook.com/Lab-Tech-Electronic-218604195001269/?ref=bookmarks
Macedonia · Струмица · Струмица · February 10, 2019
Servis i popravka na laptop i desktop kompjuteri, rezervni delovi za site modeli

Servis i popravka na laptop i desktop kompjuteri, rezervni delovi za site modeli

Check with seller
116x
1x
Servis na laptop i desktop kompjuteri, resavanje na site hardverski i softverski problemi. Rezervni delovi za site modeli na laptopi po najpovolni ceni Servis na: Maticni ploci, graficki kartici, display, tastatyri, adapteri,mehanicki ostetuvanja. Profesionalno resavanje vo najbrz mozen rok. Bidete del od nasite zadovolni klienti     &nbs...
Macedonia · Strumica · Strumica · February 10, 2019