V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Дом и Семејство - Na prodaju stenci kraljevske (standard) pudle

Објавено на August 4, 2023
Објавено од oglasi
Гледано од 54 луѓе
#4723
Check with seller

Опис на предметот

"Na prodaju stenci kraljevske (standard) pudle, rodjeni 13.07.2023 . Slobodna tri muska (dva bela i jedan crni) i tri bela zenska steneta. Otac Smart Connection Behave Yourself, majka  Singidhn Ola. 


Za sve informacije pozvati na tel +381654466065 moze viber i whatsapp . 


E- mail: borisdelibasic1978@gmail.com 


Boris, Vrbas


"


 

Локација

Држава
Srbija
Регион
Vrbas
Град
Vrbas
Адреса
Vrbas

Преглед и повратни информации за Na prodaju stenci kraljevske (standard) pudle(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear