• tiande021.jpg
  • avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk
Издавам деловен простор

Издавам деловен простор

Check with seller
20078x
0x
Се издава деловен простор во Виница, се наоѓа на атрактивна локација во центарот на градот, во близина на две банки, пазарот, основно училиште и продавници. Се наоѓа на првиот кат од зградата спроти Централ маркет (старата стоковна куќа) до Стопанска банка цена по договор контакт: меил: ratka.kostadinova@insumak.mk телефон: 076/427-433 и 076/426-27...
Macedonia · Штип · Виница · October 13, 2016
Изнајмувам простор погоден за секоја намена на одлична локација

Изнајмувам простор погоден за секоја намена на одлична локација

Check with seller
22647x
12x
Се Издава простор во Дебар Маало од 120 м2, во Боемската уличка.Просторот се издава празен, на подолго време и е погоден за секаква намена. Се наоѓа на први спрат од куќа.Има две простории од 35-40 м2, две простории од околу 20 м2, тоалет, бања, чајна кујна.Во просториите има клими инвертор и приватно парно.  
Macedonia · Скопски регион · Скопје · November 9, 2016
Канцеларија - Деловен простор
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 83
Dukan vo Kisela voda kaj Cesma

Dukan vo Kisela voda kaj Cesma

Check with seller
10x
0x
Se prodava ili iznajmuva dukan 32m2 vo Kisela voda kaj Cesma. Cena po dogovor. Kontakt 075219824. Posle 15h
Macedonia · Kisela voda · Skopje · November 12, 2019

Check with seller
19x
0x
July 10, 2019
Се ИЗДАВА Деловен простор во Волково

Се ИЗДАВА Деловен простор во Волково

1.00 Euro €
20x
5x
Се ИЗДАВА Деловен простор во Волково Погоден за канцеларии, работилница, магацин, игротека. Просторот е целоско и комплетно реновиран во 2019 година (вц, излог), една голема просторија и два тоалети. Орјентацијата му е на ЗАПАД. Поседува вкупно 97 м2 + 30 м2 летна бавча. Цена по договор. Шифра: 8004/1 Телефон за контакт: 075 489 145   &nb...
Macedonia · Ѓорче Петров · Скопје · March 20, 2019
Се издава деловен простор во Бутел

Се издава деловен простор во Бутел

1.00 Euro €
44x
11x
Се издава деловен простор во Бутел. Деловниот простор се наоѓа во Општина Бутел. Ориентацијата му е ИСТОК-СЕВЕР-ЗАПАД. Квадратурата е од 2000 М2 од кои по 1000 М2 на НИВО X 2 НИВОА,со ИЗЛОГ и ГОЛЕМА РЕКЛАМА. Внатрешно ПРОСТОРОТ е ПРАЗЕН,но постои можност за ПРЕНАМЕНА/ПРЕАДАПТАЦИЈА. Катноста е ПРИЗЕМЈЕ од ДЕЛОВНА ЗГРАДА. Греењето е по ИЗБОР НА ЗАКУП...
Macedonia · Бутел · Скопје · March 5, 2019
Se prodava deloven prostor vo Debar Maalo

Se prodava deloven prostor vo Debar Maalo

100000.00 Euro €
30x
1x
На одлична локација, на самата главна улица во Дебар Маало се продава дуќан од 45м2 + 20м2 галерија и можност за тераса. Има санитарен чвор и паркинг простор. Погоден е за повеќе намени како кафич, маркет, аптека и друго. Цена 100000eur +ДДВ. Шифра 8010
Macedonia · Skopje · Skopje · December 24, 2018
Се ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР / BUSINESS SPACE FOR SALE - ЦЕНТАР (108M2)

Се ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР / BUSINESS SPACE FOR SALE - ЦЕНТАР (108M2)

1.00 Euro €
26x
14x
Се продава деловен простор во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на УЛИЦАТА/БУЛЕВАРОТ “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”.Деловниот простор се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата на просторот е Југо – Западна.Лоциран е на адреса или булевар “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”.Квадратурата му е 54 М2 по ИМОТЕН ЛИСТ / но постои можност и поте...
Macedonia · SKOPJE · SKOPJE · December 23, 2018
Се ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР / BUSINESS SPACE FOR SALE – ЦЕНТАР (44М2)

Се ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР / BUSINESS SPACE FOR SALE – ЦЕНТАР (44М2)

1.00 Euro €
32x
13x
Се продава деловен простор во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина кај СЛАТКАРНИЦА “АПЧЕ” и ПЕКАРАТА “СИЛБО”.Деловниот простор се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата на просторот е Северо – Источна.Лоциран е на адреса или булевар “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”.Квадратурата му е 44 М2 од кои 4 М2 се ПОДРУМ а ост...
Macedonia · SKOPJE · SKOPJE · December 16, 2018