• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg
Куќи - апартмани за продажба,
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 103
   EKSLUZIVNO!!!SE PRODAVA KUKA VO STRUGA

EKSLUZIVNO!!!SE PRODAVA KUKA VO STRUGA

1.00 Euro €
50x
1x
  EKSLUZIVNO!!! Se prodava stanbena KUKA vo centarot na  STRUGA vo Plitishta pozadi gimnazijata. Kukata e na 4 nivoa-PR+2+PK, i ima 3 stanbeni edinici. Objektot se prodava zaedno so placot od 452m2. Se naoga vo mirna i urbanizirana naselba vo Struga. Cena po dogovor.Shifra-6034
Macedonia · Struga · Struga · December 20, 2018
  Se prodava VILA na Popova Shapka

Se prodava VILA na Popova Shapka

150.00 Euro €
51x
14x
 Se prodava VILA na Popova Shapka  od 300m2 so plac 250 m2. Vilata e so 6 apartmani + zaednicki prostor. Se sostoi od Su+Pr+1+Pk. Se naoga na najubavata lokacija na Shapka. Se prodava namestena i opremena so Cena-150 000eu. Shufra-5PSD
Macedonia · Tetovo · Tetovo · December 7, 2018
Се продава Викендица во Маркова Сушица

Се продава Викендица во Маркова Сушица

55000.00 Euro €
119x
7x
На оддалеченост 20км од град Скопје на прекрасна локација во близина на Марков Манастир се продава ВИКЕНДИЦАкомплетно опремена со површина од површина од 130м2 која лежи на плац од 700м2. Цена 55.000еур. Шифра 6041
Macedonia · Skopje · Skopje · November 9, 2018
Се продава луксузна куќа  во Хром

Се продава луксузна куќа во Хром

230000.00 Euro €
41x
15x
Се продава луксузна куќа со местоположба во мирната населба Хром во Општина Ѓорче Петров. Самиот двор на куќата е хортикултурно уреден и со фонтаната во него представува право место за одмор во овој турбулентен живот. Има инсталација за парно,вграден камин на дрва и целосно е климатизирана.  Куќата има двор 145 м2 и Пр+1+По и 3 пати по 73м2 по...
Macedonia · Skopje · Skopje · October 29, 2018
  Se prodava kuka vo Butel 2

Se prodava kuka vo Butel 2

145000.00 Euro €
92x
1x
    Se prodava kuka vo Butel 2 od 185m2 na dva kata +posebna garaza od 46m2. Parcelata e 650m2 od koj 450m2 cist dvor. Cena 145 000eu. so mesto za dogovor.  Shifra-6042
Macedonia · Skopje · Skopje · September 4, 2018
Се Продава Куќа во Даме Груев

Се Продава Куќа во Даме Груев

180000.00 Euro €
60x
5x
Се продава куќа во Даме Груев од 220м2 со двор 400м2. Куќата има 4 спални соби, дневна, кујна со трпезарија, работна соба, џакузи, 2 купатила, 2 гаражи. Ориентација север-југ. Во близина има училиште. Греењето е на повеќе начини: струја, дрва и сончеви колектори. Куќата е со хортикултурно среден двор и направена со квалитетни материјали по фенг шуи...
Macedonia · Skopje · Skopje · September 1, 2018
   Se Prodava Kuka vo Butel 1

Se Prodava Kuka vo Butel 1

50000.00 Euro €
68x
8x
  Se prodava kuka vo Butel 1 od 100m2 so dvor 125m2. Kukata e so suteren i prizemjei  e so dnevna i kujna , dve spalni sobi, kupatilo i nisa. Kukata e lepenka i ima uste eden idealen del koj isto taka se prodava. Se naoga na kos so dobra markica. Ima cisti dokumenti. Cena za eden del e 50 000eu so mesto za dogovor.Shifra-6039
Macedonia · Skopje · Skopje · August 23, 2018