• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk
Работа во Месарница

Работа во Месарница

Check with seller
1983x
0x
Работник за во Месара,без работно искуство!Информации на кон.077554448
Macedonia · Скопски · Скопје · May 7, 2020
CHEVROLET CRUZE , CHEVROLET AVEO , SKODA RAPID & OPEL ASTRA Rent A Car

CHEVROLET CRUZE , CHEVROLET AVEO , SKODA RAPID & OPEL ASTRA Rent A Car

Check with seller
22847x
8x
Grupa: Vozilo: OPEL ASTRA Motor: 1.4 Menuvac: Manuel Gorivo: Benzin Godina: 2010 Boja; Bela Grupa: Vozilo: SKODA RAPID Motor: 1.2 Menuvac: Manuel Gorivo: Benzin Godina: 2015 Boja; Bela Grupa: Vozilo: CHEVROLET AVEO Motor: 1.3 Menuvac: Manuel Gorivo: Diesel Godina: 2012 Boja; Bela Grupa: Vozilo: CHEVROLET CRUZE Motor: 1.6 Menuvac: Manuel Gorivo: Ben...
Macedonia · Скопски регион · Скопје · March 25, 2016
Скопје
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 98
Работа во Месарница

Работа во Месарница

Check with seller
22x
0x
Работник за во Месара,без работно искуство!Информации на кон.077554448
Macedonia · Скопски · Скопје · May 7, 2020
Пакувачи

Пакувачи

Check with seller
31x
0x
Се бараат пакувачи на леб за ноќна смена. Работно време од 19:00-03:00.  Локација-населба Влае. Заинтересираните кандидати да се јават на 070 675 722
Macedonia · Скопје · Скопје · July 29, 2019
Се ПРОДАВА стан во Центар ( 75 м2 )

Се ПРОДАВА стан во Центар ( 75 м2 )

1.00 Euro €
81x
6x
Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2) Станот се наоѓа во Општина Центар. Лоциран е во непосредна близина на Лотарија поточно на Улица Македонија. Живеалиштето се продава со комплетно уредна документација. Катноста е 3-5 КАТ. Греењето е на BEG централно ПАРНО и ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две с...
Macedonia · Скопски регион · Скопје · March 21, 2019
Се Продава куќа на убава локација - Бутел 1

Се Продава куќа на убава локација - Бутел 1

1.00 Euro €
52x
8x
Се ПРОДАВА куќа на убава локација - БУТЕЛ 1 Куќата е четворособна – дневнја, кујна, три спални соби, еден тоалет и балкон. Во самиот двор куќата поседува уште една помала куќичка до две соби и тоалет ( од 45 м2 ), исто така има и летниковец од 25 м2 и гатажа. Квадратурата на целиот двор е 892 м2. Куќата се наоѓа на ул. ,,Пристинска’&rsq...
Macedonia · Бутел · Скопје · March 20, 2019
Се ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ

Се ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ

1.00 Euro €
37x
7x
Се ПРОДАВА стан во Карпош Ориентацијата му е Источна. Лоциран е во непосредна близина на ,, City Mall ‘’ Квадратурата му е 73 м2. Станот е ВЕДНАШ вселив. Живеалиштето се продава со ИМОТЕН ЛИСТ. ПАРКИНГ МЕСТО ПОСЕДУВА / СЛОБОДНО. Греењето е сопствено (на струја). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спал...
Macedonia · Карпош · Скопје · March 9, 2019
Се издава ДВОСОБЕН стан ( 48 м2 ) - АЕРОДРОМ

Се издава ДВОСОБЕН стан ( 48 м2 ) - АЕРОДРОМ

1.00 Euro €
24x
6x
Станот се наоѓа во Општина Аеродром, во близина на ,,CAPITOL MALL’’ . Квадратурата е од 48 м2. Ориентацијата му е ЈУЖНА. Катноста е 2 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО, Објектот е реновиран 2019 година. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2129 / 1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501  
Macedonia · Аеродром · Скопје · March 6, 2019
Се издава ТРОСОБЕН ПРАЗЕН стан - ДОЛНО ВОДНО

Се издава ТРОСОБЕН ПРАЗЕН стан - ДОЛНО ВОДНО

1.00 Euro €
123x
11x
Се издава ТРОСОБЕН ПРАЗЕН стан - ДОЛНО ВОДНО.   Станот се наоѓа во Општина Центар. Ориентацијата му е ЈУГО - ИСТОЧНА. Лоциран е на улица ,, Антон Панов бр.9 ‘’, во близина на Хотел ,,Викторија’’. Квадратурата е од 63 м2. Катноста е на високо приземје. Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО). Гра...
Macedonia · ЦЕНТАР · Скопје · March 4, 2019