• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk
Работа во Месарница

Работа во Месарница

Check with seller
25734x
0x
Работник за во Месара,без работно искуство!Информации на кон.077554448
Macedonia · Скопски · Скопје · May 7, 2020
Се бара Бурекџиа  ( Francija Paris )  Со мк пасош

Се бара Бурекџиа ( Francija Paris ) Со мк пасош

Check with seller
25734x
3x
Se barat rabotnicki  i  Majstor Za Burek  slatkarki gotvacki prodavacki mesarki  za rabota vo kujna i vo prodavnica  so makedonski i   bugarski pasos ; osigurani zdrastveno i penzisko , ne e potrebno poznavanje na francuski jazik  se raboti so  balkanci   kontact na viber 0033659316047  
Macedonia · france · paris · September 6, 2016
Огласи За Работа
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 9
Elektricarski uslugi i servis - Elektricar Електричар Сервис Електро Инсталација

Elektricarski uslugi i servis - Elektricar Електричар Сервис Електро Инсталација

299.00 Денари
672x
9x
Brzo i efikasno vo okolinata na Stip a moze i sorabotka so kargo. Povelete javete se prasajte se sto ve intersira. Moze kontakt i na viber - 070 960 233 https://www.facebook.com/CustomCablesMK   Uslugi: - Postavuvanje i odrzuvanje na elektro instalacija na stanovi kuki zgradi i slicno. - Elektricarski uslugi na sekakov vid elektricni aparati i...
Macedonia · Штип · Штип · November 11, 2020
Ви помага финансиска институција

Ви помага финансиска институција

10.00 Денари
14x
3x
  Парите од заемот можете да ги добиете од нас   За сите ваши кредитни пари. Ние нудиме нови заеми на приватни лица и трговски организации со каматна стапка од 3%. Ние нудиме заеми до 400.000.000 евра.   Ве молиме контактирајте не за повеќе информации.     Е-пошта: 1: infos.kredit700@gmail.com   Whatsapp: +33 7 55 17 8...
Macedonia · Europa · Europa · October 6, 2020
Имате уморни и отечени  нозе на крајот на долгиот работен ден

Имате уморни и отечени нозе на крајот на долгиот работен ден

833.00 Денари
96x
1x
Чувствувајте леснотија,чекорете храбро и самоуверено со Славитон гелот за нозе‼️ Проширените вени се еден од најчестите проблеми со циркулацијата, што се одразува главно кај дамите, но често се забележува и кај мажите. Проблемот е предизвикан најчесто од неправилна циркулација, што доведува до видливо и болно чувство. Веќе со првата апликација, "Сл...
Macedonia · Цела Македонија · Цела Македонија · August 23, 2020
Работа во Месарница

Работа во Месарница

Check with seller
44x
0x
Работник за во Месара,без работно искуство!Информации на кон.077554448
Macedonia · Скопски · Скопје · May 7, 2020
Пакувачи

Пакувачи

Check with seller
43x
0x
Се бараат пакувачи на леб за ноќна смена. Работно време од 19:00-03:00.  Локација-населба Влае. Заинтересираните кандидати да се јават на 070 675 722
Macedonia · Скопје · Скопје · July 29, 2019
КРЕИРАЈ ЈА СВОЈАТА РАБОТА ОНАКА КАКО ШТО САКАШ ТИ

КРЕИРАЈ ЈА СВОЈАТА РАБОТА ОНАКА КАКО ШТО САКАШ ТИ

Free
65x
1x
КЛИКНЕТЕ НА ЛИНКОТОТ ЗА ДА ДОЗНАЕТЕ КАКО СЕ РАБОТИ http://svetlos.blogspot.mk/2017/12/1-1.html
Macedonia · цел свет · цел свет на дланка · December 17, 2017
otstapuvam namesteno frizersko studio

Otstapuvam namesteno frizersko studio

200.00 Euro €
71x
0x
Otstapuvam i izdavam namesteno frizersko studio vo Micurin. Od 26km koe rabotelo 10 godini.cena povolna 200 ev.Se naoga na Venijamin macukovski br 6.tel 070 695077.a moze i prazno. Kontakt natasa. 070695077.a moze i prazen prostor.
Macedonia · arodrom · Skopje · May 14, 2017