• tiande021.jpg
  • avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk
BMW 525 d 2005g Odlicna sostojba

BMW 525 d 2005g Odlicna sostojba

7900.00
21323x
12x
Kolata e vo odlicna sostojba bez dopolnitelni vlozuvanja. 070252849
Macedonia · Скопски регион · Скопје · February 21, 2019
Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

4700.00
21742x
10x
Seat Altea 1.9 TDI 105ks 77kw 11.2006 god. so celosna oprema i soncev krov vo odlicna sostojba servisirana bez dopolnitelni troskovi po nea.Uvezena od Paris Francija,plateni site davacki do registracija.
Macedonia · Скопски регион · Скопје · February 1, 2018
Скопски регион
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 192
ПРОДАВАМ ТЕЛЕВИЗОР ФАВОРИТ

ПРОДАВАМ ТЕЛЕВИЗОР ФАВОРИТ

500.00 Денари
12x
2x
Телевизорот е во функционална состоја, со далечинско.   Екран 51 см (20 inch)
Macedonia · Скопски регион · Скопје · November 12, 2019
Изработка на веб страна

Изработка на веб страна

9000.00 Денари
32x
1x
Изработка на статична и динамична веб страница.    Основниот пакет пакет вклучува: - Главно мени - Локација со контакт форма - Презентација на производите/услугите - Поврзување со аналитика на сајтот - Галерија со слики/видеа   За подетални информации контактирајте не.     
Macedonia · Скопски регион · Скопје · July 29, 2019
Брза и професионална изработка на веб страни, по поволни цени

Брза и професионална изработка на веб страни, по поволни цени

Check with seller
24x
1x
Комплетна поддршка на вашиот бизнис онлајн!   Изработка на веб страни брзо, професионално и со поволни цени.   Телефон 075 28 98 48 071 29 24 20
Macedonia · Скопски регион · Скопје · July 14, 2019
Се ПРОДАВА стан во Центар ( 75 м2 )

Се ПРОДАВА стан во Центар ( 75 м2 )

1.00 Euro €
48x
6x
Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2) Станот се наоѓа во Општина Центар. Лоциран е во непосредна близина на Лотарија поточно на Улица Македонија. Живеалиштето се продава со комплетно уредна документација. Катноста е 3-5 КАТ. Греењето е на BEG централно ПАРНО и ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две с...
Macedonia · Скопски регион · Скопје · March 21, 2019
BMW 525 d 2005g Odlicna sostojba

BMW 525 d 2005g Odlicna sostojba

7900.00 Euro €
80x
12x
Kolata e vo odlicna sostojba bez dopolnitelni vlozuvanja. 070252849
Macedonia · Скопски регион · Скопје · February 21, 2019
Се издава стан во Cevahir Sky City / Luxury Apartment For Rent In Cevahir Sky City

Се издава стан во Cevahir Sky City / Luxury Apartment For Rent In Cevahir Sky City

450.00 Euro €
160x
15x
Se izdava nov luksuzno namesten stan na 8mi kat vo kompleksot Cevahir Sky City.Stanot e kompletno namesten so nov mebel i nova bela tehnika, vklucuvajki i masina za susenje alista. Kujnata e povrzana so dnevnata, ima i dve sobi od koi ednata e spalna, a drugata moze da se koristi kako detska ili gostinska soba. Celiot stan ima odlicna izolacija bid...
Macedonia · Скопски регион · Скопје · January 25, 2019
Mercedes Benz C 200 CDI BLUE EFFICIENCY 2010god.

Mercedes Benz C 200 CDI BLUE EFFICIENCY 2010god.

10500.00 Euro €
112x
13x
Mecedesot e vo odlicna sostojba karoserija,krem enterier kako nov so Piano Finish detali po vratite, minimalna potrosuvacka.Pet lieni bandazi,novi gumi 2017 godina.Dvo zonska klimaElektrika na iste prozoriElektrika i sobiranje na retrovizoriSenzori i greaci na retrovizoriFarovi so lupiLed zmigavci na retrovizoriteSenzor za dozdSenzor za avtomatsko ...
Macedonia · Скопски регион · Скопје · November 25, 2018