• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg
Станови, куќи , Соби за изнајмување
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 506
ИЗНАЈМУВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

ИЗНАЈМУВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Check with seller
43x
0x
Изнајмувам наместен стан со една спална во Ѓорче Петров.
Macedonia · skopski · skopje · May 2, 2018
СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА

СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА

Check with seller
44x
2x
СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА Се издаваатсоби и апартмани во строг центар на Охрид, позади Охридска банка, на 2 минути оддалеченост од центар. Спецификации꞉ три соби, кујна, купатило, тв со кабловска, голема тераса со поглед кон центар, бесплатен паркинг простор. Тел за контакт 071 212 343
Macedonia · Југозападен регион · Охрид · July 9, 2018
Хотели во Скопје, АРС Преноќиште, евтино, поволно, удобно, апартмани

Хотели во Скопје, АРС Преноќиште, евтино, поволно, удобно, апартмани

Check with seller
232x
14x
Туристички посети или бизнис средби во Скопје, Р. Македонија... Престојувајте во АРС Ноќевалиште кое се наоѓа на падините на Водно на само 2,5 км од центарот на Скопје. Уживајте во прекрасниот поглед и чистиот планински воздух, како и одличните услови за одмор на мирна и безбедна локација, по најповолни цени. Вашиот престој ќе го збогатат и уникатн...
Macedonia · Скопски регион · Скопје · August 6, 2018
Se izdava STAN vo KISELA VODA

Se izdava STAN vo KISELA VODA

1.00 Euro €
28x
1x
  Vo Pocetokot na Kisela Voda blisku do centarot na gradot se izdava eksluziven stan 88m2 na 4/4kat. Stanot e namesten so dve spalni sobi, dnevna, kujna so trpezarija, kupatilo, dva balkoni. Isto taka e so centralno parno, lift, internet, kablovska. Prednost ima familija. Se izdava na najmalku na edna godina so cena 450eu. so mesto za dogovor....
Macedonia · SKOPJE · SKOPJE · November 1, 2017
Se izdava DEL od KUKA vo KOZLE

Se izdava DEL od KUKA vo KOZLE

1.00 Euro €
30x
9x
На прекрасна и тивка локација во Козле се издава приземје од куќа која е луксузно опремена со површина од 70м2. Се состои од дневна, кујна со трпезарија, 1 спална соба, купатило. Има сопствено парно греење. Во цената се вклучени и сметки за вода, ТВ, интернет. Цена 500еур. Шифра 6002/1
Macedonia · SKOPJE · SKOPJE · November 1, 2017
Se izdava

Se izdava

1.00 Денари
25x
0x
Se izdava dvosoben stan vo naselba Aerodrom za 2 studentki. Kontakt tel. 075906669
Macedonia · Skopje · Skopje · December 31, 2017
Se Izdava Stan vo Debar Maalo

Se Izdava Stan vo Debar Maalo

1.00 Euro €
61x
5x
Se izdava stan vo neposredna blizina na Broz Kafe. Stanot ima 63m2, se naogja na 4/6 kat. Raspolaga so dnevna, kujna so trpezarija, edna spalna soba, kupatilo, balkon. Ima parno i lift. Cena po dogovor. Shifra 2023/1
Macedonia · Скопје · Скопје · January 30, 2018