• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk

74.00
286x
0x
January 30, 2018
STANOVI VO NASELBA ILINDEN

STANOVI VO NASELBA ILINDEN

640.00
21379x
1x
Продажба на станови во изградба во досега НАЈГОЛЕМИОТ станбено-деловен КОМПЛЕКС ИЛИНДЕН лоциран на ул.8 -Илинден . Располагаме со квадратури од 38 - 155 м2, гаражни места и 1900 м2 деловни простории. Нудиме квалитетна градба по најефтина цена во регионот !!! Повелете посетете ги нашите канцеларии коишто се наоѓаат на самиот објект во градба.Комплек...
Macedonia · скопје · SKOPJE · October 16, 2017
Станови , Куќи за Продажба
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 493
Porodična kuća sa placem, Gornja Trepča

Porodična kuća sa placem, Gornja Trepča

100000.00 Euro €
15x
4x
 U Gornjoj Trepči, blizu lečilišta Atomske banje, na prodaju -          plac površine 5 ari i 17 m2, -          porodična stambena zgrada, korisne neto površine 288 m2, građevinske površine 338 m2, spratnosti prizemlje, sp...
Srbija · Moravički okrug · Čačak · January 30, 2020
ПРОДАЖБА на ПЛАЦ и КУЌА во с. Црешево ИНФОРМАЦИИ Зоки 075 / 402 - 694

ПРОДАЖБА на ПЛАЦ и КУЌА во с. Црешево ИНФОРМАЦИИ Зоки 075 / 402 - 694

35000.00 Euro €
28x
0x
ПРОДАЖБА на ПЛАЦ и КУЌА во с. Црешево ПРОДАЖБА на викенд куќа во околината на Скопје. Плацот е 2200м2 со имотен лист, струја вода пат со самиот плац. Насади со лешници ореви и овошки поврзани со систем капка по капка. ЦЕНА 35000еур ИНФОРМАЦИИ Зоки 075 / 402 - 694
Macedonia · Село Црешево · Скопје · January 28, 2020
Spratna kuća 260kv sa placem, Vranići (Čačak)

Spratna kuća 260kv sa placem, Vranići (Čačak)

45000.00 Euro €
41x
5x
U Vranićima, pet minuta vožnje od Čačka, na prodaju plac površine 64 ara i 85 m2 i kuća korisne površine 260 m2, građevinske površine 305 m2, spratnosti suteren, prizemlje i sprat. Objekat ima odobrenje za upotrebu. U objektu imaju svi priključci. U prizemlju postoji garaža, koja može u poslovne svrhe da se upotrebljava kao meh...
Srbija · Moravički okrug · Čačak · January 10, 2020
Kuća, Atenica (Čačak), 239 kv

Kuća, Atenica (Čačak), 239 kv

85000.00 Euro €
10x
5x
U centru Atenice na glavnom putu Čačak – Kraljevo, prodajem kuću, spratnosti prizemlje, sprat i potkrovlje. Kuća odmah useljiva, ima odobrenje za upotrebu, kuća opremljena parketom, drvena vrata, u hodniku pločice, drveno stepenište, dva kupatila, potkrovlje nije opremljeno. Prizemlje i sprat odvojeno, dva brojila može za dve poro...
Srbija · Moravički okrug · Čačak · January 10, 2020

Check with seller
32x
0x
Стан во населба Козле над Гранит со две спални соби, дневна и трпезарија, тоалет, кујна и тераса со поглед кон Водно.
Macedonia · Македонија · Скопје · June 24, 2019
Се ПРОДАВА стан во Центар ( 75 м2 )

Се ПРОДАВА стан во Центар ( 75 м2 )

1.00 Euro €
64x
6x
Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2) Станот се наоѓа во Општина Центар. Лоциран е во непосредна близина на Лотарија поточно на Улица Македонија. Живеалиштето се продава со комплетно уредна документација. Катноста е 3-5 КАТ. Греењето е на BEG централно ПАРНО и ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две с...
Macedonia · Скопски регион · Скопје · March 21, 2019
Се ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛ

Се ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛ

1.00 Euro €
76x
14x
Се ПРОДАВА дуплексстан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛ Станот се наоѓа во Општина Центар. Ориентацијта му е ИСТОЧНА. Лоциран е во непосредна близина на  “ДМ КАФАНА, во Дебар Маало” Живеалиштето се продава со ИМОТНИ ЛИСТОВИ. Катноста е 2-3 КАТ. Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО, ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО-ТОПЛО). Располага со следниот распор...
Macedonia · Центар · Скопје · March 19, 2019