• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • ostani doma.png
Станови, куќи , Соби за изнајмување
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 700
     Se Prodava stan vo 11 Oktomvri

Se Prodava stan vo 11 Oktomvri

77000.00 Euro €
17x
1x
    Se prodava stan 83m2 na 4 kat . Stanot e so kujna so trpezarija,dnevna, dve spalni i tri balkoni. Stanot ima podrum,centralno greenje,lift, kablovska i klima.  Cena- 77 000eu. i istatae fiksna. Shifra-3098
Macedonia · Skopje · Skopje · November 8, 2018
  Se prodava stan vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid

18000.00 Euro €
93x
7x
 Se prodava stan vo Ohrid od 25m2 so hodnik,soba,kujna,kupatilo i terasa od 5m2. Cena-18000eu.Shifra-1040
Macedonia · Ohrid · Ohrid · October 31, 2017
Се издава празен стан во Аеродром

Се издава празен стан во Аеродром

11000.00 Euro €
17x
6x
Се издава нов, празен стан во Аеродром во непосредна близина на American collage. Станот е со површина од 55м2, се наоѓа на 6ти кат. Поседува дневна соба, кујна без електрични апарати, одвоена спална соба, тоалет, ходник, и тераса. Има централно греење и паркинг простор. Цена 11.000 ден. Шифра 2057/1  
Macedonia · Skopje · Skopje · November 22, 2018
Se izdava stan od 31M2 na ODLICNA LOKACIJA CENTAR

Se izdava stan od 31M2 na ODLICNA LOKACIJA CENTAR

11000.00 Денари
38x
6x
  Се издава одличен стан од 31м2. на први кат, опремен со кујна и клима уред.Одличен за канцелариски простор и слични намени. Цена 11000 ден. Шифра-1032/1
Macedonia · SKOPJE · SKOPJE · October 31, 2017
  Se izdava baraka vo Taftalidze 1

Se izdava baraka vo Taftalidze 1

10000.00 Денари
62x
9x
 Se izdava baraka vo Taftalidze 1 od 80m2, polunamestena. Barakata e so dve spalni sobi,kujna so trpezarija,dnevna, kupatilo so greenje na struja. Se izdava na podolg period za 10 000 denari. Shifra-6001/1
Macedonia · Skopje · Skopje · July 24, 2018
Се Издава Стан во Аеродром

Се Издава Стан во Аеродром

10000.00 Денари
48x
5x
Се издава стан во Аеродром од 48м2, градба 2016 година-нов. Се наоѓа на приземје со една спална соба, вградена кујна, гаража. Одговара и за деловен простор. Цена 10000ден. Шифра 2021/1
Macedonia · Skopje · Skopje · June 25, 2018
Се Издава Стан во Аеродром

Се Издава Стан во Аеродром

10000.00 Денари
22x
5x
Се издава стан во Аеродром од 48м2, градба 2016 година-нов. Се наоѓа на приземје со една спална соба, вградена кујна, гаража. Одговара и за деловен простор. Цена 10000ден. Шифра 2021/1
Macedonia · Skopje · Skopje · May 10, 2018