• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk
   Se Izdava Deloven Prostor vo GTC

Se Izdava Deloven Prostor vo GTC

25.00
21379x
5x
 Se izdava Deloven Prostor  vo GTC od 107m2 na prizemje. Cena po dogovor. Shifra-8028/1
Macedonia · Skopje · Skopje · February 21, 2018
Дуќани за изнајмување - Продажба
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 271
Се ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КАПИШТЕЦ

Се ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КАПИШТЕЦ

1.00 Euro €
38x
4x
Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Капиштец, просторот се наоѓа во близина на Пицерија 511 и Трговскиот центар ЗЕБРА. Квадратурата е 21 м2. Деловниот простор е полу наместен (нов излог, клима во добра состојба, вц реновирано + бојлер). Објектот е реновиран во 2019 година. Греењето е сопствено со клима уред. Деловниот простор се наоѓа на приземје на самат...
Macedonia · Капиштец · Скопје · February 28, 2019
Se izdava deloven prostor vo Centar

Se izdava deloven prostor vo Centar

200.00 Euro €
28x
6x
Se izdava deloven prostor vo Opstina Centar,vo blizina na Soboren Hram,Bunjakovec.Prostorot e 34m2 i e delumno namesten,so mala kujna,toalet,biro i fotelja.Greenjeto e na struja.Pogoden e za usluzni dejnosti:pravni,trgovski i kozmeticki.Visinata na mesecnata kirija iznesuva 200 EUR,SO 1 depozit. Shifra-8037/1
Macedonia · Skopje · Skopje · December 24, 2018
Se izdava deloven prostor vo Centar

Se izdava deloven prostor vo Centar

150.00 Euro €
34x
1x
  Se izdava deloven prostor vo Centar od 40m2 pogoden za kancelarii,rabotilnica,magacin. Prostorot e so dve prostorii i Wc. Cena-150eu. Shifra-8032/1
Macedonia · Skopje · Skopje · December 21, 2018
   Se Izdava Deloven Prostor vo GTC

Se Izdava Deloven Prostor vo GTC

1.00 Euro €
15x
5x
 Se izdava Deloven Prostor  vo GTC od 107m2 na prizemje. Cena po dogovor. Shifra-8028/1
Macedonia · Skopje · Skopje · December 20, 2018
Се ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР / BUSINESS SPACE FOR SALE – ЦЕНТАР (44М2)

Се ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР / BUSINESS SPACE FOR SALE – ЦЕНТАР (44М2)

1.00 Euro €
41x
13x
Се продава деловен простор во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина кај СЛАТКАРНИЦА “АПЧЕ” и ПЕКАРАТА “СИЛБО”.Деловниот простор се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата на просторот е Северо – Источна.Лоциран е на адреса или булевар “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”.Квадратурата му е 44 М2 од кои 4 М2 се ПОДРУМ а ост...
Macedonia · SKOPJE · SKOPJE · December 16, 2018
  Se Izdava Dukan vo Aerodrom

Se Izdava Dukan vo Aerodrom

1.00 Euro €
30x
1x
Se izdava dukan vo Aerodrom  37m2  na prizemje  so  cena  po dogovor.Odgovara za kancelarija i dejnosti od zatvoren karakter. Cena po dogovor. Shifra-53
Macedonia · Skopje · Skopje · December 13, 2018
Се продава деловен простор во Карпош 4

Се продава деловен простор во Карпош 4

102400.00 Euro €
34x
1x
Се продава деловен простор во Карпош 4 со површина од 128м2 + 5м2. Просторот се наоѓа на 1ви кат кај Обединети Нации. Дуќанот е комплетно реновиран и има видео надзор, аларми, со санитарен чвор и wc. Се издава и продава и како таков може да се издаде на фирма со многу дејности. Цена 102 400 еур.Шифра 8018
Macedonia · Skopje · Skopje · December 11, 2018