Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Станови, куќи , Соби за изнајмување - Se izdava namesten stan

Објавено на September 18, 2022
Објавено од Анонимен
Гледано од 48 луѓе

Опис на предметот

Se izdava opremen stan 4o m2 vo Kapistec,kaj Zebra.Se naoga na 3 kat,ima lift,klima i parno.Pogoden za samci,1 student/studentka

Локација

Држава
Друга
Регион
Skopski
Град
Skopje
Адреса
Naroden Front 5

Details

TypeFor rent
Num. Rooms1
Num. Bathrooms1
StatusGood condition
Square Meters40
Square Meters (total)40
Num. Floors0
Floor Number3

Other characteristics

 • Heating
 • Air Condition
 • Elevator
 • Terrace
 • Furnished

Преглед и повратни информации за Se izdava namesten stan(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear