• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Куќи - апартмани за продажба,
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 153
Се Продава куќа на убава локација - Бутел 1

Се Продава куќа на убава локација - Бутел 1

1.00 Euro €
52x
8x
Се ПРОДАВА куќа на убава локација - БУТЕЛ 1 Куќата е четворособна – дневнја, кујна, три спални соби, еден тоалет и балкон. Во самиот двор куќата поседува уште една помала куќичка до две соби и тоалет ( од 45 м2 ), исто така има и летниковец од 25 м2 и гатажа. Квадратурата на целиот двор е 892 м2. Куќата се наоѓа на ул. ,,Пристинска’&rsq...
Macedonia · Бутел · Скопје · March 20, 2019
   EKSLUZIVNO!!!SE PRODAVA KUKA VO STRUGA

EKSLUZIVNO!!!SE PRODAVA KUKA VO STRUGA

1.00 Euro €
36x
1x
  EKSLUZIVNO!!! Se prodava stanbena KUKA vo centarot na  STRUGA vo Plitishta pozadi gimnazijata. Kukata e na 4 nivoa-PR+2+PK, i ima 3 stanbeni edinici. Objektot se prodava zaedno so placot od 452m2. Se naoga vo mirna i urbanizirana naselba vo Struga. Cena po dogovor.Shifra-6034
Macedonia · Struga · Struga · December 20, 2018
ЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во Визбегово

ЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во Визбегово

132000.00 Euro €
36x
9x
Во Визбегово на највисоката кота каде има чист воздух и пири ветерче, се продава куќа ПР-90м2, 1 кат- 167м2 и тераса 65м2( која е направена на 1/3 од кровот со прекрасен поглед кон градот). Објектот е сместен на плац од 401м2 со градба 2015-2016 година. Во објектот има комотен простор од 2 кујни, 3 спални, 3 купатила( 2 со џакузи и 1 со туш кабина)...
Macedonia · Skopje · Skopje · December 15, 2018
  Se prodava VILA na Popova Shapka

Se prodava VILA na Popova Shapka

150.00 Euro €
43x
14x
 Se prodava VILA na Popova Shapka  od 300m2 so plac 250 m2. Vilata e so 6 apartmani + zaednicki prostor. Se sostoi od Su+Pr+1+Pk. Se naoga na najubavata lokacija na Shapka. Se prodava namestena i opremena so Cena-150 000eu. Shufra-5PSD
Macedonia · Tetovo · Tetovo · December 7, 2018
Се продава Викендица во Маркова Сушица

Се продава Викендица во Маркова Сушица

55000.00 Euro €
114x
7x
На оддалеченост 20км од град Скопје на прекрасна локација во близина на Марков Манастир се продава ВИКЕНДИЦАкомплетно опремена со површина од површина од 130м2 која лежи на плац од 700м2. Цена 55.000еур. Шифра 6041
Macedonia · Skopje · Skopje · November 9, 2018
Се ПРОДАВА ДЕЛОВНО/СТАНБЕНА КУЌА ЧАРШИЈА (69М2)

Се ПРОДАВА ДЕЛОВНО/СТАНБЕНА КУЌА ЧАРШИЈА (69М2)

200000.00 Euro €
25x
15x
Се продава деловно-станбена куќа со квадратура од 69М2 по имотен лист,а објектот се наоѓа во Општина Центар но се води како под “ЦЕНТАР 1”/ОПШТИНСКИ.Во најубавиот и најпрекасниот дел од Градот Скопје,”СТАРАТА СКОПСКА ЧАРШИЈА” крајот кој живее со бесмртниот дух на трговијата,историјата,занаетчиството заедно со угостителството...
Macedonia · Skopje · Skopje · November 1, 2018
Се продава луксузна куќа  во Хром

Се продава луксузна куќа во Хром

230000.00 Euro €
29x
15x
Се продава луксузна куќа со местоположба во мирната населба Хром во Општина Ѓорче Петров. Самиот двор на куќата е хортикултурно уреден и со фонтаната во него представува право место за одмор во овој турбулентен живот. Има инсталација за парно,вграден камин на дрва и целосно е климатизирана.  Куќата има двор 145 м2 и Пр+1+По и 3 пати по 73м2 по...
Macedonia · Skopje · Skopje · October 29, 2018