• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg
Станови, куќи , Соби за изнајмување
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 464
  Se prodava stan vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid

18000.00 Euro €
106x
7x
 Se prodava stan vo Ohrid od 25m2 so hodnik,soba,kujna,kupatilo i terasa od 5m2. Cena-18000eu.Shifra-1040
Macedonia · Ohrid · Ohrid · October 31, 2017
Se izdava stan od 31M2 na ODLICNA LOKACIJA CENTAR

Se izdava stan od 31M2 na ODLICNA LOKACIJA CENTAR

11000.00 Денари
46x
6x
  Се издава одличен стан од 31м2. на први кат, опремен со кујна и клима уред.Одличен за канцелариски простор и слични намени. Цена 11000 ден. Шифра-1032/1
Macedonia · SKOPJE · SKOPJE · October 31, 2017
  Se izdava baraka vo Taftalidze 1

Se izdava baraka vo Taftalidze 1

10000.00 Денари
70x
9x
 Se izdava baraka vo Taftalidze 1 od 80m2, polunamestena. Barakata e so dve spalni sobi,kujna so trpezarija,dnevna, kupatilo so greenje na struja. Se izdava na podolg period za 10 000 denari. Shifra-6001/1
Macedonia · Skopje · Skopje · July 24, 2018
  Se izdava baraka vo Taftalidze 1

Se izdava baraka vo Taftalidze 1

10000.00 Денари
98x
5x
 Se izdava baraka vo Taftalidze 1 od 80m2, polunamestena. Barakata e so dve spalni sobi,kujna so trpezarija,dnevna, kupatilo so greenje na struja. Se izdava na podolg period za 10 000 denari. Shifra-6001/1
Macedonia · Skopje · Skopje · February 22, 2018
Се Издава Стан во Аеродром

Се Издава Стан во Аеродром

10000.00 Денари
35x
5x
Се издава стан во Аеродром од 48м2, градба 2016 година-нов. Се наоѓа на приземје со една спална соба, вградена кујна, гаража. Одговара и за деловен простор. Цена 10000ден. Шифра 2021/1
Macedonia · Skopje · Skopje · February 2, 2018
Се Издава Стан во Автокоманда

Се Издава Стан во Автокоманда

10000.00 Денари
236x
8x
Се издава стан во Автокоманда кој се наоѓа на тивка локација. Станот е 64м2 и располага со дневна, кујна со трпезарија, една спална соба, балкон, подрум. Има парно греење и се издава наместен. Цена 10.000ден. Шифра 2022/1
Macedonia · Skopje · Skopje · January 24, 2018
Garsonjera 20m2 na Vodno

Garsonjera 20m2 na Vodno

10000.00 Денари
532x
5x
Се издава гарсониера 20м2 во подножје на Водно, над Клинички Центар. Во близина се наоѓа супермаркет Рамстор. Комплетно опремена и погодна за една особа. Контакт тел. 071246424 
Macedonia · Skopje · Skopje · September 9, 2017