V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Дом и Семејство - Online Pozivnice CountDown

Објавено на May 4, 2024
Објавено од oglasi
Гледано од 65 луѓе
#4772
5000.00 RSD

Опис на предметот

Online pozivnice za rodjendan - CountDown


Countdown pozivnica u obliku linka, koji saljete neogranicen broj puta preko Viber, WhatsApp, E-mail, Facebook ili bilo koje druge aplikacije.


 


Pozivnica koja ima:


1.formu za potvrdu dolaska, 


2.mapu sa lokacijom proslave, 


3.galeriju slika, 


4.muziku u pozadini, 


5.odbrojavanje do početka događaja, 


6.razne animacijame, 


7.video snimke? 


 


Web  https://onlinepozivnice.rs/rodjendani/


Mob. +381 65 50 20 009


E-mail: info@onlinepozivnice.rs


Pogledajte primere na nasem sajtu COUNTDOWN POZIVNICE


 

Локација

Држава
Друга
Регион
Beograd
Град
Beograd
Адреса
Beograd

Преглед и повратни информации за Online Pozivnice CountDown(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear