Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Куќи - апартмани за продажба, - Се Продава Стан Во Елитната Населба Св. Јован

Објавено на November 13, 2017
Објавено од Snezana
Гледано од 130 луѓе

Опис на предметот

Во елитната населба Св. Јован се продава стан со вкупна површина од 200м2. Во склопот на станот има:  дневна, терпезарија,кујна, 3 спални соби,3 купатила и тераса. 


Една од спалните соби е со сопствено купатило. Грењето е на струја или на дрва( во дневната соба има камин). Станот е со поглед према хортикултурно среден двор со езерце. Цена 270000. Шифра-6003


 

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Skopje
Град
Skopje
Адреса
Ul. Partizanski Odredi Br. 34/1/5

Преглед и повратни информации за Се Продава Стан Во Елитната Населба Св. Јован(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear