• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • ostani doma.png
Куќи - апартмани за продажба,
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 234
Се Продава/Издава Куќа во Козле

Се Продава/Издава Куќа во Козле

1.00 Euro €
39x
8x
Се продава/издава прекрасна куќа во Козле од 220м2 и дворна површина 100м2. Се состои од подрум, приземје и 2 ката со 5 соби( салон, кујна со трпезарија, 3 спални соби, работна соба, 3 купатила, 3 балкони. Има сопствено парно греење, 2 паркинг места. Може и замена за 2 помали станови во Скопје со доплата. Цена 218000еур со место за договор. Се прод...
Macedonia · Skopje · Skopje · May 9, 2018
Се продава Вила во Охрид

Се продава Вила во Охрид

1.00 Euro €
29x
2x
Се продава Вила во непосредна близина на Хотел Гранит во Охрид со квадратура од 136м2 и двор од 257м2. Вилата има три влезови, секој влез по 3 апартмани, вкупно 9 апартмани со посебно купатило, дневна, кујна, една спална соба и тераса со поглед на Охридско езеро. Цена по договор.Шифра 6ВИ
Macedonia · Охрид · Охрид · April 11, 2018
Се Продава Вила во Охрид

Се Продава Вила во Охрид

1.00 Euro €
39x
1x
Се продава вила на 4км од центарот на Охрид, со површина од 145м2, приземје, кат со тераси 295м2 и двор од 255м2. Има сопствен паркинг простор и поглед према Охридско езеро. Цена по договор. Шифра 7ВС  
Macedonia · Ohrid · Ohrid · April 11, 2018
Се Продава куќа на убава локација - Бутел 1

Се Продава куќа на убава локација - Бутел 1

1.00 Euro €
46x
8x
Се ПРОДАВА куќа на убава локација - БУТЕЛ 1 Куќата е четворособна – дневнја, кујна, три спални соби, еден тоалет и балкон. Во самиот двор куќата поседува уште една помала куќичка до две соби и тоалет ( од 45 м2 ), исто така има и летниковец од 25 м2 и гатажа. Квадратурата на целиот двор е 892 м2. Куќата се наоѓа на ул. ,,Пристинска’&rsq...
Macedonia · Бутел · Скопје · March 20, 2019
Се ПРОДАВА/ИЗДАВА Луксузна Куќа во Злокуќани

Се ПРОДАВА/ИЗДАВА Луксузна Куќа во Злокуќани

1.00 Euro €
195x
4x
Се продава/издава луксузна куќа во Скопје во населба Злокуќани со површина од 780м2  на плац од 2200м2. Објектот има 6 спални соби и 10 купатила. Има гаража за 2 возила и во дворот место за уште 4. Во подрумскиот дел има специјална просторија за перална и сушална, како и просторија каде има маса за пинг понг, справи за вежбање, трака за трчање...
Macedonia · Скопје · Скопје · May 11, 2018
   EKSLUZIVNO!!!SE PRODAVA KUKA VO STRUGA

EKSLUZIVNO!!!SE PRODAVA KUKA VO STRUGA

1.00 Euro €
30x
1x
  EKSLUZIVNO!!! Se prodava stanbena KUKA vo centarot na  STRUGA vo Plitishta pozadi gimnazijata. Kukata e na 4 nivoa-PR+2+PK, i ima 3 stanbeni edinici. Objektot se prodava zaedno so placot od 452m2. Se naoga vo mirna i urbanizirana naselba vo Struga. Cena po dogovor.Shifra-6034
Macedonia · Struga · Struga · July 25, 2018
Се Продава/Издава Куќа во Козле

Се Продава/Издава Куќа во Козле

1.00 Euro €
28x
8x
Се продава/издава прекрасна куќа во Козле од 220м2 и дворна површина 100м2. Се состои од подрум, приземје и 2 ката со 5 соби( салон, кујна со трпезарија, 3 спални соби, работна соба, 3 купатила, 3 балкони. Има сопствено парно греење, 2 паркинг места. Може и замена за 2 помали станови во Скопје со доплата. Цена по договор. Се продава празна.  Ш...
Macedonia · Скопје · Скопје · June 25, 2018