Куќи - апартмани за продажба, -

Објавено на June 6, 2021
Објавено од dejan
Гледано од 50 луѓе

Опис на предметот


So celosna dokumentacija kuka so 4 sobi plus kupatilo plus vizbi 110m2 plus dvor 330m2 plus niva 800m2  kontakt 078447391


 

 


Локација

Држава
Macedonia
Регион
prilep
Град
Prilep

Details

TypeFor sale
Num. Rooms4
Num. Bathrooms1
StatusGood condition
Square Meters110
Square Meters (total)110
Num. Floors0
Floor Number1

Other characteristics

 • Heating

Преглед и повратни информации за (0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear