• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • ostani doma.png
Куќи - апартмани за продажба,
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 232
Се Продава куќа на убава локација - Бутел 1

Се Продава куќа на убава локација - Бутел 1

1.00 Euro €
48x
8x
Се ПРОДАВА куќа на убава локација - БУТЕЛ 1 Куќата е четворособна – дневнја, кујна, три спални соби, еден тоалет и балкон. Во самиот двор куќата поседува уште една помала куќичка до две соби и тоалет ( од 45 м2 ), исто така има и летниковец од 25 м2 и гатажа. Квадратурата на целиот двор е 892 м2. Куќата се наоѓа на ул. ,,Пристинска’&rsq...
Macedonia · Бутел · Скопје · March 20, 2019
   EKSLUZIVNO!!!SE PRODAVA KUKA VO STRUGA

EKSLUZIVNO!!!SE PRODAVA KUKA VO STRUGA

1.00 Euro €
35x
1x
  EKSLUZIVNO!!! Se prodava stanbena KUKA vo centarot na  STRUGA vo Plitishta pozadi gimnazijata. Kukata e na 4 nivoa-PR+2+PK, i ima 3 stanbeni edinici. Objektot se prodava zaedno so placot od 452m2. Se naoga vo mirna i urbanizirana naselba vo Struga. Cena po dogovor.Shifra-6034
Macedonia · Struga · Struga · December 20, 2018
ЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во Визбегово

ЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во Визбегово

132000.00 Euro €
21x
9x
Во Визбегово на највисоката кота каде има чист воздух и пири ветерче, се продава куќа ПР-90м2, 1 кат- 167м2 и тераса 65м2( која е направена на 1/3 од кровот со прекрасен поглед кон градот). Објектот е сместен на плац од 401м2 со градба 2015-2016 година. Во објектот има комотен простор од 2 кујни, 3 спални, 3 купатила( 2 со џакузи и 1 со туш кабина)...
Macedonia · Skopje · Skopje · December 15, 2018
 Se prodava kuka vo Gazi Baba

Se prodava kuka vo Gazi Baba

215000.00 Euro €
54x
5x
 Se prodava kuka vo Gazi Baba 600m2 za cena 215000eu.Shifra6004
Macedonia · Skopje · Skopje · December 15, 2018
 Се Продава Куќа во Бардовци

Се Продава Куќа во Бардовци

1.00 Euro €
15x
7x
Во срцето на Бардовци се продава-изнајмува куќа со површина 300м2 Су+Пр+Пк со хортикултурно среден двор од 500м2. Куќата има 1 голема спална соба со вграден плакар и бања со џакузи,потоа 3 обични спални, работна соба, дневна, салон од 70м2, две кујни, 3-4 купатила, перална, остава и утилити.Салонот е со галерија и висок плафон.Има и голема тераса&n...
Macedonia · Skopje · Skopje · December 10, 2018
  Se prodava VILA na Popova Shapka

Se prodava VILA na Popova Shapka

150.00 Euro €
34x
14x
 Se prodava VILA na Popova Shapka  od 300m2 so plac 250 m2. Vilata e so 6 apartmani + zaednicki prostor. Se sostoi od Su+Pr+1+Pk. Se naoga na najubavata lokacija na Shapka. Se prodava namestena i opremena so Cena-150 000eu. Shufra-5PSD
Macedonia · Tetovo · Tetovo · December 7, 2018
Се продава Викендица во Маркова Сушица

Се продава Викендица во Маркова Сушица

55000.00 Euro €
103x
7x
На оддалеченост 20км од град Скопје на прекрасна локација во близина на Марков Манастир се продава ВИКЕНДИЦАкомплетно опремена со површина од површина од 130м2 која лежи на плац од 700м2. Цена 55.000еур. Шифра 6041
Macedonia · Skopje · Skopje · November 9, 2018