Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Куќи - апартмани за продажба, - Se Prodava Baraka vo Kisela Voda

Објавено на February 22, 2018
Објавено од Snezana
Гледано од 145 луѓе

Опис на предметот

Se prodava baraka vo 11 Oktomvri-Kisela Voda 96m2 so plac204m2. Barakata e so dogradaba, so dve spalni,kujna so trpezarija,dnevna i kupatilo. Se naoga na mirna lokacija za cena 70 000eu so mesto za dogovor. Barakata ima mesto za gradba,so plateni komunalii. Shifra-7008

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Skopje
Град
Skopje
Адреса
Ul. Partizanski Odredi Br. 34/1/5

Преглед и повратни информации за Se Prodava Baraka vo Kisela Voda(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear