Куќи - апартмани за продажба,

Вип Огласи
 • Се Продава Куќа во Волково

  Се Продава Куќа во Волково

  Куќи - апартмани за продажба, Skopje (Skopje) November 11, 2017 70000.00 Euro €

  Прекрасна куќа од 155м² во Волково . Куќата е изведена во германски стил на градба и истата има можност да биде поделена на 2 посебни дела односно на 2 стана . Испод еден дел од куќата има сутеренски дел (подрум) кој има 35м² и истиот може ...

 • Se Prodava

  Se Prodava

  Куќи - апартмани за продажба, Струмица (Југоисточен регион) May 15, 2016 Free

  Se prodava kuka vo s.Popchevo Strumica karabin faza so povrsina na kuka 200m2 i 500 m2 dvorno mesto.Cena po dogovor.

 • Prodavam kukja.... Stip

  Prodavam kukja.... Stip

  Куќи - апартмани за продажба, Штип (Источен регион) May 8, 2015 Check with seller

  Prodavam kukja vo naselba zeleznicka-Stip, kukjata e so platena legalizacija-legalizirana, so dvorno mesto od 450m2, i kukjno mesto od 75m2, so pristapen pat za kamioni do samoto dvorno mesto. Cena: 16 000 evra, a ima mesto i za dogovor. Za podetalni...

Огласи
 • Се продава куќа во Ѓорче Петров

  Се продава куќа во Ѓорче Петров

  Куќи - апартмани за продажба, Skopje (Skopje) May 18, 2018 45000.00 Euro €

  Се продава куќа во Дексион, Ѓорче Петров, со површина од 92м2 и дворно место 228. Куќата е градена 1975, делумно реновирана со сменети прозори. Се продава наместена. Има три соби и подрумска просторија. Греењето е на дрва.Има целосна документација. Ц...

 • Се продава Вила во Охрид

  Се продава Вила во Охрид

  Куќи - апартмани за продажба, Ohrid (Ohrid) May 14, 2018 1.00 Euro €

  Се продава Вила во непосредна близина на Хотел Гранит во Охрид со квадратура од 136м2 и двор од 257м2. Вилата има три влезови, секој влез по 3 апартмани, вкупно 9 апартмани со посебно купатило, дневна, кујна, една спална соба и тераса со поглед на Ох...

 • Се ПРОДАВА/ИЗДАВА Луксузна Куќа во Злокуќани

  Се ПРОДАВА/ИЗДАВА Луксузна Куќа во Злокуќани

  Куќи - апартмани за продажба, Скопје (Скопје) May 11, 2018 1.00 Euro €

  Се продава/издава луксузна куќа во Скопје во населба Злокуќани со површина од 780м2  на плац од 2200м2. Објектот има 6 спални соби и 10 купатила. Има гаража за 2 возила и во дворот место за уште 4. Во подрумскиот дел има специјална просторија за...

 • Се Продава/Издава Куќа во Козле

  Се Продава/Издава Куќа во Козле

  Куќи - апартмани за продажба, Skopje (Skopje) May 9, 2018 1.00 Euro €

  Се продава/издава прекрасна куќа во Козле од 220м2 и дворна површина 100м2. Се состои од подрум, приземје и 2 ката со 5 соби( салон, кујна со трпезарија, 3 спални соби, работна соба, 3 купатила, 3 балкони. Има сопствено парно греење, 2 паркинг места....

 • Се Продава Куќа во Даме Груев

  Се Продава Куќа во Даме Груев

  Куќи - апартмани за продажба, Skopje (Skopje) May 9, 2018 180000.00 Euro €

  Се продава куќа во Даме Груев од 220м2 со двор 400м2. Куќата има 4 спални соби, дневна, кујна со трпезарија, работна соба, џакузи, 2 купатила, 2 гаражи. Ориентација север-југ. Во близина има училиште. Греењето е на повеќе начини: струја, дрва и сонче...

 • Се Продава Куќа во Волково

  Се Продава Куќа во Волково

  Куќи - апартмани за продажба, Skopje (Skopje) May 8, 2018 70000.00 Euro €

  Прекрасна куќа од 155м² во Волково . Куќата е изведена во германски стил на градба и истата има можност да биде поделена на 2 посебни дела односно на 2 стана . Испод еден дел од куќата има сутеренски дел (подрум) кој има 35м² и истиот може ...

 •  Se prodava kuka vo Butel 2

  Se prodava kuka vo Butel 2

  Куќи - апартмани за продажба, Skopje (Skopje) May 5, 2018 180000.00 Euro €

  Se prodava kuka vo Butel 2 na tri kata so uredni dokumenti. Vkupnata povrshina na kukata e 210m2+300m2 dvor, so toa sto sekoj kat ima posebno po eden stan,sekoj so poseben vlez oddelen od drugite. Sekoj kat  ne e vrzan so zaednicki skali tuku se...

 •  Se prodava kuka vo Butel 2

  Se prodava kuka vo Butel 2

  Куќи - апартмани за продажба, Skopje (Skopje) May 5, 2018 180000.00 Euro €

   Se prodava kuka vo Butel 2 od 180m2 so dvor 480m2. Se sostoi od 2 sprata,so 5 sobi (3 spalni sobi,salon,trpezarija so kujna i dnevna,2 kupatila,2 balkoni,terasa 3x9.)Greenjeto e solaren sistem. kukata e nova i se prodava za 180 000eu.Shifra-602...

 • Se prodava kuka vo Butel 2

  Se prodava kuka vo Butel 2

  Куќи - апартмани за продажба, Skopje (Skopje) May 4, 2018 140000.00 Euro €

    Se prodava kuka 170m2 so dvor 400m2. Se prodava prazna. Ima prizemje,suteren  i podrum od 20m2, Greenje na struja.Gradba 1973 god. so orientacija jug-sever. Ima kujna so trpezarija,dnevna i 3 spalni sobi. Kukata e so sreden dvor. Cena-140...

 •  Se Prodava Kuka vo Butel 1

  Se Prodava Kuka vo Butel 1

  Куќи - апартмани за продажба, Skopje (Skopje) May 4, 2018 180000.00 Euro €

    Se prodava kuka vo Butel 1,nova od 350m2, so dvor 600m2. Kukata e etazno podelena na 3 kata, so 10 sobi, 3 kupatila, 6 balkoni, podrum - suteren ,  greenje sopstveno- na kamin. Orientacija jug i hurtikulturno sreden dvor. Se prodava za 18...

 •  EKSLUZIVNO!!!SE PRODAVA KUKA VO STRUGA

  EKSLUZIVNO!!!SE PRODAVA KUKA VO STRUGA

  Куќи - апартмани за продажба, Struga (Struga) May 4, 2018 1.00 Euro €

    EKSLUZIVNO!!! Se prodava stanbena KUKA vo centarot na  STRUGA vo Plitishta pozadi gimnazijata. Kukata e na 4 nivoa-PR+2+PK, i ima 3 stanbeni edinici. Objektot se prodava zaedno so placot od 452m2. Se naoga vo mirna i urbanizirana naselba ...

 • Se prodava kuka vo Butel 1

  Se prodava kuka vo Butel 1

  Куќи - апартмани за продажба, Skopje (Skopje) May 3, 2018 135000.00 Euro €

  Vo Butel 1 se prodava kuka samostojna na plac 500m2 so objekt 200m2. Moze i za investitorori. Cena 135 000 eu.Shifra-6031