Станови , Куќи за Продажба - Se prodava stan vo Kisela Voda

Објавено на February 23, 2018
Објавено од Snezana
Гледано од 283 луѓе

Опис на предметот

  Se prodava renoviran stan od 80m2  vo Kisela Voda. Stanot e funkcionalen i e deliv na dva pomali 30m2 so edna spalna i 50m2 so edna spalna. Se naoga na 1 kat. Cena 850eu/m2. Shifra-3074

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Skopje
Град
Skopje
Адреса
Ul. Partizanski Odredi Br. 34/1/5

Преглед и повратни информации за Se prodava stan vo Kisela Voda(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear