Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Станови , Куќи за Продажба - Prodaja stanova, Stara Pazova

Објавено на July 27, 2021
Објавено од Gordana
Гледано од 1215 луѓе

Опис на предметот

 Prodaja stanova na najboljoj lokaciji, u samom centru Stare Pazove. Kvadrature od 47-90m2, uredni papiri. 


Prvi deo zgrade useljiv oktobra 2021,  druga lamela useljiva maj 2022.


 


Broj telefona 0605000301


Kontakt osoba Božo.


 


Cena kvadrata je 950e + PDV.  


 


Stara Pazova


 


+381605000301

Локација

Држава
Srbija
Регион
Srbija
Град
Stara Pazova

Details

TypeFor sale
Num. Rooms0
Num. Bathrooms0
StatusNew construction
Square Meters0
Square Meters (total)0
Num. Floors0
Floor Number0

Преглед и повратни информации за Prodaja stanova, Stara Pazova(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear