• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • ostani doma.png
Вип Огласи www.Oglasise.mk
  Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica

Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica

50000.00
21524x
1x
 Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica 54m2 so podrum 5m2 na 3 kat.Cena 50 000 eu. Shifra-2064
Macedonia · Skopje · Skopje · November 11, 2017
Станови , Куќи за Продажба
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 468
ПРОДАЖБА на ПЛАЦ и КУЌА во с. Црешево ИНФОРМАЦИИ Зоки 075 / 402 - 694

ПРОДАЖБА на ПЛАЦ и КУЌА во с. Црешево ИНФОРМАЦИИ Зоки 075 / 402 - 694

35000.00 Euro €
31x
0x
ПРОДАЖБА на ПЛАЦ и КУЌА во с. Црешево ПРОДАЖБА на викенд куќа во околината на Скопје. Плацот е 2200м2 со имотен лист, струја вода пат со самиот плац. Насади со лешници ореви и овошки поврзани со систем капка по капка. ЦЕНА 35000еур ИНФОРМАЦИИ Зоки 075 / 402 - 694
Macedonia · Село Црешево · Скопје · January 28, 2020

Check with seller
32x
0x
Стан во населба Козле над Гранит со две спални соби, дневна и трпезарија, тоалет, кујна и тераса со поглед кон Водно.
Macedonia · Македонија · Скопје · June 24, 2019
Се ПРОДАВА стан во Центар ( 75 м2 )

Се ПРОДАВА стан во Центар ( 75 м2 )

1.00 Euro €
75x
6x
Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2) Станот се наоѓа во Општина Центар. Лоциран е во непосредна близина на Лотарија поточно на Улица Македонија. Живеалиштето се продава со комплетно уредна документација. Катноста е 3-5 КАТ. Греењето е на BEG централно ПАРНО и ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две с...
Macedonia · Скопски регион · Скопје · March 21, 2019
Се ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ

Се ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ

1.00 Euro €
28x
7x
Се ПРОДАВА стан во Карпош Ориентацијата му е Источна. Лоциран е во непосредна близина на ,, City Mall ‘’ Квадратурата му е 73 м2. Станот е ВЕДНАШ вселив. Живеалиштето се продава со ИМОТЕН ЛИСТ. ПАРКИНГ МЕСТО ПОСЕДУВА / СЛОБОДНО. Греењето е сопствено (на струја). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спал...
Macedonia · Карпош · Скопје · March 9, 2019
Се ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА (68М2)

Се ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА (68М2)

1.00 Euro €
10x
8x
Се продава стан во КИСЕЛА ВОДА (68м2). Ориентацијата му е Северна. Лоциран е во непосредна близина на  ,, Hotel Nice ‘’. Квадратурата му е 68 м2. Катност 1/5 кат, ВЕДНАШ вселив. Живеалиштето се продава со ИМОТЕН ЛИСТ. ПАРКИНГ МЕСТО ПОСЕДУВА / СЛОБОДНО. Греењето е сопствено (на струја). Располага со следниот распоред: ходник, д...
Macedonia · Кисела вода · Скопје · February 28, 2019
Се ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ ( 58м2 )

Се ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ ( 58м2 )

1.00 Euro €
97x
9x
Се продава стан во АЕРОДРОМ. Ориентацијата му е Западна. Лоциран е во непосредна близина на Тобако 2 и Ресторанот ,,Еквилибриум”, во зградата на Бетон. Квадратурата му е 58 м2. Катност 1/6 кат, ВЕДНАШ вселив Живеалиштето се продава со ИМОТНИ ЛИСТОВИ. ПАРКИНГ МЕСТО ПОСЕДУВА/СЛОБОДНО. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Располага со следн...
Macedonia · АЕРОДРОМ · Скопје · February 25, 2019
Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE - АЕРОДРОМ

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE - АЕРОДРОМ

1.00 Euro €
33x
11x
Се продава стан во Аеродром,НОВО ЛИСИЧЕ / РЕОНСКИ ЦЕНТАР – Т.Ц. НОВО ЛИСИЧЕ.Станот се наоѓа во Општина Аеродром.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на БУЛЕВАР СРБИЈА – ФЕВРУАРСКИ ПОХОД.Квадратурата му е 87 М2 од кои 13 М2 БАЛКОН/ТЕРАСА а останатиот дел од 71 М2 е СТАНБЕНА/КОРИСНА/ПОВРШИНА.Станот посед...
Macedonia · Скопје Аеродром · Скопје · February 12, 2019