• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • ostani doma.png
Вип Огласи www.Oglasise.mk
  Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica

Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica

50000.00
21527x
1x
 Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica 54m2 so podrum 5m2 na 3 kat.Cena 50 000 eu. Shifra-2064
Macedonia · Skopje · Skopje · November 11, 2017
Станови , Куќи за Продажба
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 468
Topansko 70 m2 , Cair 75 m2

Topansko 70 m2 , Cair 75 m2

Check with seller
48x
0x
Prodavam dva stana: Topansko pole 70 m2 na vtori sprat, Cair 75 m2 na prvi sprat. Poveke informacii na tel. 078 446 022
Macedonia · Skopje · Skopje · November 24, 2017
ПРЕД ВЕЛИГДЕНСКИ ПОПУСТ!!

ПРЕД ВЕЛИГДЕНСКИ ПОПУСТ!!

Check with seller
18x
0x
НЕВЕРОЈАТНО ДОБРА ПРОМОТИВНА ПОНУДА!! Се продаваат станови во елитната населба Бардовци. Становите се по115м2, со три посебни спални, голема дневна, кујна, 2 тераси и 3 тоалета. Секој стан има 35м2 подрумски простории и паркинг простор вклучени во цената.Сопствен систем за греење и ладење-топлински пумпи. Цена за само 725ЕУР!!! Шифра 4004Б
Macedonia · Скопје · Скопје · April 2, 2018

Check with seller
32x
0x
Стан во населба Козле над Гранит со две спални соби, дневна и трпезарија, тоалет, кујна и тераса со поглед кон Водно.
Macedonia · Македонија · Скопје · June 24, 2019
Se prodava KUKA vo BARDOVCI

Se prodava KUKA vo BARDOVCI

1.00 Euro €
288x
11x
  Во срцето на Бардовци се продава-изнајмува куќа со површина 300м2 Су+Пр+Пк со хортикултурно среден двор од 500м2. Куќата има 1 голема спална соба со вграден плакар и бања со џакузи,потоа 3 обични спални, работна соба, дневна, салон од 70м2, две кујни, 3-4 купатила, перална, остава и утилити.Салонот е со галерија и висок плафон.Има и голема т...
Macedonia · SKOPJE · SKOPJE · October 31, 2017
Se PRODAVA/IZDAVA KUKA vo KOZLE

Se PRODAVA/IZDAVA KUKA vo KOZLE

1.00 Euro €
146x
8x
  Се продава/издава куќа во Козле од 220м2 и дворна површина 100м2. Се состои од подрум, приземје и 2 ката со 5 соби( салон, кујна со трпезарија, 3 спални соби, работна соба, 3 купатила,работна соба, 3 балкони. Има сопствено парно греење, 2 паркинг места. Може и замена за 2 помали станови во Скопје со доплата. Цена 250000еур. Шифра 6037
Macedonia · SKOPJE · SKOPJE · November 1, 2017
Се продаваат станови кај City Mall

Се продаваат станови кај City Mall

1.00 Euro €
22x
11x
Се продаваат станови  на прекрасна локација во близина на City Mall. Градбата  на становите се одликува со врвен квалитет. самите станови имаат максимално искористен простор и одлична ориентираност. Шифра-08-ЕФ
Macedonia · Skopje · Skopje · November 13, 2017
Се  Продава Преубав Трособен Стан

Се Продава Преубав Трособен Стан

1.00 Euro €
36x
11x
Се продава преубав трособен стан во општина Кисела Вода на посебно мирна локација односно во населба Пржино. Населбата е толку блиску до центарот на градот а сепак е издвоена од градска гужва поради нејзината местоположба. Станот е трособен има 88м2. Станот се наога на 1-ви кат од 3 катна згрда. Во станот има комплетно опремена кујна. Шифра- 3064
Macedonia · Skopje · Skopje · November 16, 2017