Живеалишта
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 13
HITNO se prodava gradezno zemjiste vo Tocila, Prilep

HITNO se prodava gradezno zemjiste vo Tocila, Prilep

Check with seller
24x
0x
Se prodava gradezno zemjiste vi Tocila, Prilep
Macedonia · Tocila · Prilep · May 19, 2021
Frizerski salon

Frizerski salon

Check with seller
16x
0x
Se izdava razraboten frizerski salon. Tel.071285290
Macedonia · Centar · Skopje · July 3, 2021
АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН

АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН

400.00 Денари
22x
1x
Изнајмување апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид. Апартманите се копмплетно опремени, со посебни купатила, балкони со поглед на езеро, беспалетн wi fi.  На располагање има бесплатен паркинг простор пред објектот и д...
Macedonia · Jugozapaden · Ohrid · July 20, 2017
Се Издава Деловен Простор во Центар

Се Издава Деловен Простор во Центар

500.00 Euro €
33x
6x
Се издава деловен простор во строг Центар, со квадратура од 70м2. Просторот се наоѓа на 1ви кат и располага со 3 канцеларии. Има парно и клима. Слободен од 1 јуни. Цена 500еур со место за договор. Шифра 8058/1
Macedonia · Skopje · Skopje · May 17, 2018
  Se prodava stan vo Kisela Voda

Se prodava stan vo Kisela Voda

850.00 Euro €
117x
6x
  Se prodava renoviran stan od 80m2  vo Kisela Voda. Stanot e funkcionalen i e deliv na dva pomali 30m2 so edna spalna i 50m2 so edna spalna. Se naoga na 1 kat. Cena 850eu/m2. Shifra-3074
Macedonia · Skopje · Skopje · February 23, 2018
Prodaja stanova, Stara Pazova

Prodaja stanova, Stara Pazova

950.00 Euro €
196x
10x
 Prodaja stanova na najboljoj lokaciji, u samom centru Stare Pazove. Kvadrature od 47-90m2, uredni papiri.  Prvi deo zgrade useljiv oktobra 2021,  druga lamela useljiva maj 2022.   Broj telefona 0605000301 Kontakt osoba Božo.   Cena kvadrata je 950e + PDV.     Stara Pazova   +381605000301
Srbija · Srbija · Stara Pazova · July 27, 2021
Se Prodava Baraka vo Kisela Voda

Se Prodava Baraka vo Kisela Voda

7008.00 Euro €
50x
3x
Se prodava baraka vo 11 Oktomvri-Kisela Voda 96m2 so plac204m2. Barakata e so dogradaba, so dve spalni,kujna so trpezarija,dnevna i kupatilo. Se naoga na mirna lokacija za cena 70 000eu so mesto za dogovor. Barakata ima mesto za gradba,so plateni komunalii. Shifra-7008
Macedonia · Skopje · Skopje · February 22, 2018