• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • ostani doma.png
Вип Огласи www.Oglasise.mk
  Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica

Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica

50000.00
21536x
1x
 Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica 54m2 so podrum 5m2 na 3 kat.Cena 50 000 eu. Shifra-2064
Macedonia · Skopje · Skopje · November 11, 2017
Се Продава Плац во Маврово

Се Продава Плац во Маврово

1.00
21543x
2x
 На падините на Бистра во Маврово непосредно до ски-центарот се продава прекрасен плац 377м2 со И.Л. и маркица за градба.Плацот е на 20м од главниот пат со убав поглед.Цена по договор.Шифра-1ИС
Macedonia · Mavrovo · Mavrovo · March 1, 2018
Живеалишта
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 700
Placevi vo Soncevoto Sopiste na cist vozduh

Placevi vo Soncevoto Sopiste na cist vozduh

Check with seller
199x
0x
Se prodavaat 2 placa vo Sopiste so uredna dokumentacija dvata se po 1000 m2 info 071 351 398 edniot plac se naoga na 50m od opstinskata zgrada  vednas do elitniot stanben kompleks Vetrilo,a drugiot vednas do prvite izgradeni zgradi vo Sopiste.
Macedonia · sopiste · Skopje · March 6, 2017
Издадам деловен простор

Издадам деловен простор

Check with seller
59x
0x
Издавам деловен простор во Дебар маало од 200м2 во индивидуална станбена куќа. Просторот има централно парно греење и истиот е слободен за користење од 15ти мај 2017 година. Контакт тел. 075/859-740. Заинтересираните лица можат веднаш да го погледнат деловниот простор.
Macedonia · Дебар маало · Скопје · April 3, 2017
АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН Ц

АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН Ц

Check with seller
33x
9x
Изнајмување апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид. Апартманите се копмплетно опремени, со посебни купатила, балкони со поглед на езеро, беспалетн wi fi.  На располагање има бесплатен паркинг простор пред објектот и д...
Macedonia · Југозападен регион · Охрид · August 16, 2017
   Se Prodava Plac vo Novo Selo

Se Prodava Plac vo Novo Selo

Check with seller
54x
1x
Se prodava plac- gradezno neizgradeno zemjiste vo Novo Selo 3782m2 so infrastruktura. Cena-35eu/m2. so mesto za dogovor.  So moznost za gradba na industriski objekti. Shifra-9025/3
Macedonia · Skopje · Skopje · October 30, 2017
Topansko 70 m2 , Cair 75 m2

Topansko 70 m2 , Cair 75 m2

Check with seller
48x
0x
Prodavam dva stana: Topansko pole 70 m2 na vtori sprat, Cair 75 m2 na prvi sprat. Poveke informacii na tel. 078 446 022
Macedonia · Skopje · Skopje · November 24, 2017
ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА НАСЕЛБА ИНЏИКОВО ОД 2560 М2 СО ДОЗВОЛА ЗА ГРАДБА

ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА НАСЕЛБА ИНЏИКОВО ОД 2560 М2 СО ДОЗВОЛА ЗА ГРАДБА

Check with seller
168x
0x
Се продава плац во центарот на населба Инџиково од 2560 м2 на самата главна улица.Земјиштето е во приватна сопственост со чист имотен лист,исто така има пристап до одвод,струја и довод за приклучок.Плацот има дозвола за градење на индивидуална градба(куќа/и,викендица,деловен простор и друго).ЦЕНА ПО ДОГОВОРКонтакт: 070-883-527 Бранко
Macedonia · Скопски регион · Скопје · January 25, 2018
Се продава плац во Бутел

Се продава плац во Бутел

Check with seller
41x
0x
Се продава плац во Бутел со вкупна површина од 5000м2.
Macedonia · Општина Бутел · Скопје · February 8, 2018