• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk
Се Продава Плац во Маврово

Се Продава Плац во Маврово

1.00
32705x
2x
 На падините на Бистра во Маврово непосредно до ски-центарот се продава прекрасен плац 377м2 со И.Л. и маркица за градба.Плацот е на 20м од главниот пат со убав поглед.Цена по договор.Шифра-1ИС
Macedonia · Mavrovo · Mavrovo · March 1, 2018
Живеалишта
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 700
   Se Prodava Plac vo Novo Selo

Se Prodava Plac vo Novo Selo

Check with seller
61x
1x
Se prodava plac- gradezno neizgradeno zemjiste vo Novo Selo 3782m2 so infrastruktura. Cena-35eu/m2. so mesto za dogovor.  So moznost za gradba na industriski objekti. Shifra-9025/3
Macedonia · Skopje · Skopje · October 30, 2017
Topansko 70 m2 , Cair 75 m2

Topansko 70 m2 , Cair 75 m2

Check with seller
54x
0x
Prodavam dva stana: Topansko pole 70 m2 na vtori sprat, Cair 75 m2 na prvi sprat. Poveke informacii na tel. 078 446 022
Macedonia · Skopje · Skopje · November 24, 2017
ПРЕД ВЕЛИГДЕНСКИ ПОПУСТ!!

ПРЕД ВЕЛИГДЕНСКИ ПОПУСТ!!

Check with seller
25x
0x
НЕВЕРОЈАТНО ДОБРА ПРОМОТИВНА ПОНУДА!! Се продаваат станови во елитната населба Бардовци. Становите се по115м2, со три посебни спални, голема дневна, кујна, 2 тераси и 3 тоалета. Секој стан има 35м2 подрумски простории и паркинг простор вклучени во цената.Сопствен систем за греење и ладење-топлински пумпи. Цена за само 725ЕУР!!! Шифра 4004Б
Macedonia · Скопје · Скопје · April 2, 2018
ИЗНАЈМУВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

ИЗНАЈМУВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Check with seller
43x
0x
Изнајмувам наместен стан со една спална во Ѓорче Петров.
Macedonia · skopski · skopje · May 2, 2018
 EKSLUZIVNO!!!! SE PRODAVAAT BENZINSKI  PUMPI

EKSLUZIVNO!!!! SE PRODAVAAT BENZINSKI PUMPI

Check with seller
213x
1x
EKSLUZIVNO-PRODAZBA NA BENZINSKI  vo MK--- Se prodavaat izgradeni  i vo gradba DELOVNI OBJEKTI za BENZINSKI PUMPI  od 40%--90% koeficient na gradba. Celata dokumentacija za E17 i E18, kako i za parcelite e so uredna dokumentacija od I.L. do proekt za gradba, Istite objekti se na poveke lokacii (avtopati) niz MAKEDONIJA i toa: 1=Prile...
Macedonia · Skopje · Skopje · May 2, 2018
Се Издава/Продава Деловен Простор кај МВР

Се Издава/Продава Деловен Простор кај МВР

Check with seller
17x
0x
Се издава/продава деловен простор во близина на МВР со површина од 30м2. Се наоѓа на приземје. Цена 200еур/50.000еур. Шифра 8053/1
Macedonia · Skopje · Skopje · July 9, 2018
СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА

СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА

Check with seller
44x
2x
СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА Се издаваатсоби и апартмани во строг центар на Охрид, позади Охридска банка, на 2 минути оддалеченост од центар. Спецификации꞉ три соби, кујна, купатило, тв со кабловска, голема тераса со поглед кон центар, бесплатен паркинг простор. Тел за контакт 071 212 343
Macedonia · Југозападен регион · Охрид · July 9, 2018