Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Дуќани за изнајмување - Продажба - Frizerski salon

Објавено на July 3, 2021
Објавено од Biljana
Гледано од 93 луѓе

Опис на предметот

Se izdava razraboten frizerski salon.


Tel.071285290

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Centar
Град
Skopje
Адреса
Dame Gruev

Details

TypeFor rent
Num. Rooms0
Num. Bathrooms0
StatusNew construction
Square Meters0
Square Meters (total)0
Num. Floors0
Floor Number0

Преглед и повратни информации за Frizerski salon (0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear