Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Дуќани за изнајмување - Продажба - Се Издава Деловен Простор во Центар

Објавено на May 17, 2018
Објавено од Snezana
Гледано од 102 луѓе

Опис на предметот

Се издава деловен простор во строг Центар, со квадратура од 70м2. Просторот се наоѓа на 1ви кат и располага со 3 канцеларии. Има парно и клима. Слободен од 1 јуни. Цена 500еур со место за договор. Шифра 8058/1

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Skopje
Град
Skopje
Адреса
Partizanski Odredi 34

Преглед и повратни информации за Се Издава Деловен Простор во Центар(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear