Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Плацеви - HITNO se prodava gradezno zemjiste vo Tocila, Prilep

Објавено на May 19, 2021
Објавено од Vencislava
Гледано од 115 луѓе
#4570
Check with seller

Опис на предметот

Se prodava gradezno zemjiste vi Tocila, Prilep

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Tocila
Град
Prilep

Details

TypeFor sale
Num. Rooms0
Num. Bathrooms0
StatusNew construction
Square Meters2000
Square Meters (total)0
Num. Floors0
Floor Number0

Преглед и повратни информации за HITNO se prodava gradezno zemjiste vo Tocila, Prilep(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear