Канцеларија - Деловен простор

Вип Огласи
 • Издавам деловен простор

  Издавам деловен простор

  Канцеларија - Деловен простор Виница (Штип) October 13, 2016 Check with seller

  Се издава деловен простор во Виница, се наоѓа на атрактивна локација во центарот на градот, во близина на две банки, пазарот, основно училиште и продавници. Се наоѓа на првиот кат од зградата спроти Централ маркет (старата стоковна куќа) до Стопанска...

 • Изнајмувам простор погоден за секоја намена на одлична локација

  Изнајмувам простор погоден за секоја намена на одлична локација

  Канцеларија - Деловен простор Скопје (Скопски регион) November 9, 2016 Check with seller

  Се Издава простор во Дебар Маало од 120 м2, во Боемската уличка.Просторот се издава празен, на подолго време и е погоден за секаква намена. Се наоѓа на први спрат од куќа.Има две простории од 35-40 м2, две простории од околу 20 м2, тоалет, бања, чајн...

Огласи
 • Se prodava deloven prostor vo Debar Maalo

  Se prodava deloven prostor vo Debar Maalo

  Канцеларија - Деловен простор Skopje (Skopje) December 24, 2018 100000.00 Euro €

  На одлична локација, на самата главна улица во Дебар Маало се продава дуќан од 45м2 + 20м2 галерија и можност за тераса. Има санитарен чвор и паркинг простор. Погоден е за повеќе намени како кафич, маркет, аптека и друго. Цена 100000eur +ДДВ. Шифра 8...

 • Се ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР / BUSINESS SPACE FOR SALE - ЦЕНТАР (108M2)

  Се ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР / BUSINESS SPACE FOR SALE - ЦЕНТАР (108M2)

  Канцеларија - Деловен простор SKOPJE (SKOPJE) December 23, 2018 1.00 Euro €

  Се продава деловен простор во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на УЛИЦАТА/БУЛЕВАРОТ “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”.Деловниот простор се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата на просторот е Југо – Западна.Лоциран е на адреса или булева...

 • Се ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР / BUSINESS SPACE FOR SALE – ЦЕНТАР (44М2)

  Се ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР / BUSINESS SPACE FOR SALE – ЦЕНТАР (44М2)

  Канцеларија - Деловен простор SKOPJE (SKOPJE) December 16, 2018 1.00 Euro €

  Се продава деловен простор во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина кај СЛАТКАРНИЦА “АПЧЕ” и ПЕКАРАТА “СИЛБО”.Деловниот простор се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата на просторот е Северо – Источна.Лоциран е на адр...

 •  Se Izdava Kancelariski Prostor vo Saraj

  Se Izdava Kancelariski Prostor vo Saraj

  Канцеларија - Деловен простор Skopje (Skopje) December 11, 2018 10000.00 Денари

   Se izdava deloven prostor vo Saraj pogoden za kancelarii za poveke nameni. na 1 kat od 55m2+ 4 m2 balkon.Prostorot se naoga vo nov objekt. Istiot e so poseben sanitaren cvor - toalet.Prostorot raspolaga so klima,domofon,video nadzor,struja za d...

 •  Се продава Деловен Простор во Капиштец

  Се продава Деловен Простор во Капиштец

  Канцеларија - Деловен простор Skopje (Skopje) December 10, 2018 48000.00 Euro €

   Се продава деловен простор 30м2 на 1 кат со цена 48 000ев. со место за договор.Шифра-8016

 • Се ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР / BUSINESS SPACE FOR RENT – ЦЕНТАР (53M2)

  Се ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР / BUSINESS SPACE FOR RENT – ЦЕНТАР (53M2)

  Канцеларија - Деловен простор SKOPJE (SKOPJE) December 8, 2018 1.00 Euro €

  Се издава деловен простор во Центар.Деловниот простор се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЗАПАДНА.Квадратурата е од 53 М2,со ИЗЛОГ и ГОЛЕМА РЕКЛАМА.Внатрешно ПРОСТОРОТ е ОПРЕМЕН,но постои можност за ПРЕНАМЕНА/ПРЕАДАПТАЦИЈА.Катноста е ПРИЗЕМ...

 •  Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Центар

  Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Центар

  Канцеларија - Деловен простор Skopje (Skopje) December 7, 2018 10.00 Euro €

    Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Центар 150 м2 на 2 кат, со централно греење, санитарен чвор. Просторот е со повеќе канцеларии и се издава за 9-10ев./м2 + режиски трошоци. Се наоѓа на ТОП ЛОКАЦИЈА во Центар.Шифра-8055/1

 • Се издаваат ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИ во Строг Центар

  Се издаваат ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИ во Строг Центар

  Канцеларија - Деловен простор Skopje (Skopje) November 20, 2018 10.00 Euro €

  На одлична локација во строгиот Центар на градот, се издаваат  деловни простори распределени на приземје, мезанин, 1ви, 2ри, 3ти, 4ти и 5ти кат.  Просториите најмногу одговараат за канцелариски потреби. Греењето е на централно парно. На сек...

 •  Се Издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-Кисела Вода

  Се Издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-Кисела Вода

  Канцеларија - Деловен простор Skopje (Skopje) November 20, 2018 5.00 Euro €

    Се Издава Деловен Простор 451м2 во Кисела Вода.Просторот е на мезанин и има 21 канцеларија, 2 санитарни чвора, купатило и 18-клима уреди. Греењето е централно парно. Деловниот Простор е полунаместен, во секоја канцеларија има плакари. Исто так...

 • Се Издава Деловен Простор во Центар

  Се Издава Деловен Простор во Центар

  Канцеларија - Деловен простор Skopje (Skopje) November 17, 2018 15.00 Euro €

  Се Издава Деловен Простор во Центар спроти Краш со површина од 70м2. Просторот е со санитарен чвор, посебни саати за струја и вода , со чајна кујна. Се издава празен на подолг период. Цена 15еур/м2 со место за договор. Шифра 8051/1

 • Се Издава Деловен Простор позади Универзална Сала

  Се Издава Деловен Простор позади Универзална Сала

  Канцеларија - Деловен простор Skopje (Skopje) November 15, 2018 250.00 Euro €

  Се издава деловен простор позади Универзална Сала со површина од 25м2. Се издава празен. Има тоалет. Цена 250еур. Шифра 8048/1

 • Се Издава Деловен Простор позади Собрание

  Се Издава Деловен Простор позади Собрание

  Канцеларија - Деловен простор Skopje (Skopje) November 15, 2018 350.00 Euro €

  Се издава Деловен Простор позади Собрание со површина од 56м2. Се наоѓа на мезанин, има две простории плус чајна кујна, со тоалет. Се издава на подолг период. Цена 350еур. Спроти овој простор се издава уште еден простор од 170м2 за 7еур/м2 со место з...