Вип Огласи www.Oglasise.mk

5430.00
3203x
1x
Фреквентен генератор (биорезонантен неинвазивен уред за селективно уништување на патогени микроорганизми)Фреквентниот генератор ВОЛКАНО Запер е дигитален електронски апарат кој што ги уништува предизвикувачите на болести како паразити, вируси, бактерии и габички со помош на електромагнетни бранови на принципот на биорезонанса, без употреба на медик...
MK · Skopje · June 11, 2021
Дом и Семејство
Сите резултати
Лично
Компанија
36 - 41 На 41

5430.00 Денари
56x
1x
Фреквентен генератор (биорезонантен неинвазивен уред за селективно уништување на патогени микроорганизми)Фреквентниот генератор ВОЛКАНО Запер е дигитален електронски апарат кој што ги уништува предизвикувачите на болести како паразити, вируси, бактерии и габички со помош на електромагнетни бранови на принципот на биорезонанса, без употреба на медик...
MK · Skopje · June 11, 2021
PERALNA GERMANSKA BOSH

PERALNA GERMANSKA BOSH

100.00 Euro €
128x
1x
Malku koristena skoro nova kontakt 078447391
Macedonia · PRILEP · PRILEP · June 6, 2021
КРЕМ СО СЛУЗ ОД ПОЛЖАВ – 150 ml

КРЕМ СО СЛУЗ ОД ПОЛЖАВ – 150 ml

660.00 Денари
40x
1x
КРЕМ СО СЛУЗ ОД ПОЛЖАВ – 150 ml Состав: слуз од полжав (helix aspersa muller), глукозаминогликани, глицерин, алантоин, хидролизиран колаген. Благодарение на многуте активни компоненти во својот состав, кремот ги зајакнува природните функции на кожата и делува врз нејзината целосна регенерација. Слузот од полжави има силни антиоксидантни и ант...
Macedonia · MK · Skopje · June 5, 2021
Гел со слуз од полжав – 125 ml

Гел со слуз од полжав – 125 ml

550.00 Денари
83x
1x
Гел со слуз од полжав – 125 ml Светски хит со докажано регенеративно дејство! Состав: слуз од полжави, глукозаминогликани, глицерин, алантоин, хидролизиран колаген. Без парабени! Дејство: Благодарение на изобилството од скапоцени состојки со кои е богат екстрактот од слуз од полжав, гелот комплетно ја регенерира кожата и ги зај...
мк · Скопје · June 5, 2021
Mebel,  kombiniran frizider, sporet na drva

Mebel, kombiniran frizider, sporet na drva

Check with seller
476x
0x
Se prodava garnitura skoro nova- trosed, dvosed I fotelja cena po dogovor, sporet na drva, kombiniran frizider, marka gorenje, cena po dogovor. Tel. Za kontakt 075 666 176  
Macedonia · Makedonija · Kumanovo · May 21, 2021
Tajfun na plin i struja zaedno so plinska boca

Tajfun na plin i struja zaedno so plinska boca

80.00 Euro €
221x
4x
Se prodava tajfun na plin i struja, zaedno so boca.Tajfunot e vo dobra sostojba i ne e koristen mnogu.075-712-998
Macedonia · Skopski · Skopje · November 3, 2020