V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Дом и Семејство - Na izdavanje dve hale u Ovči

Објавено на August 19, 2023
Објавено од oglasi
Гледано од 24 луѓе
#4726
Check with seller

Опис на предметот

Dve hale , magacinski prostor 800 i 1600 kv izdajem u Ovči! Cena 4,5€ po kvadratu !!! 066431598


 

Локација

Држава
Srbija
Регион
Beograd
Град
Beograd
Адреса
Beograd

Преглед и повратни информации за Na izdavanje dve hale u Ovči(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear