V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Дом и Семејство - Na prodaju ženka čokoladnog labrador retrivera

Објавено на September 13, 2023
Објавено од oglasi
Гледано од 35 луѓе
#4728
Check with seller

Опис на предметот

"Na prodaju ženka čokoladnog labrador retrivera, oštenjena 25.06.2023. Dostupna za preuzimanje.


Primila 2 vakcine, redovno čišćena od parazita. Čipovana i poseduje pasoš


Izložbenog karaktera, vrhunskog porekla.


 


Otac: Fluffy Gladness from Gladic EIC | CNM | PRA | HNPK - Clear HD A | ED 0/0


Majka: Astra - PRM-JCAC \5\ 


 


Za sve dodatne informacije pozvati 0644195210 Vladimir, Stari Bečej"


 

Локација

Држава
Друга
Регион
Becej
Град
Becej
Адреса
Becej

Преглед и повратни информации за Na prodaju ženka čokoladnog labrador retrivera(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear