• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk
Digitcom Electronics

Digitcom Electronics

Check with seller
21630x
12x
Сервис за вашите LCD,LED и CRT телевизори,декстоп и лаптоп компјутери ,таблети ,проектори,ситни апарати за домакинството во склоп на сервисот вршиме и изведба на домашни LAN и WiFi мрежи како и одржување на истите.Повелете посетете не на ул.24ти Октомври бр.34 Струмица (меѓу автошкола Сигнал М и ресторант ВОДЕНИЧКАТА) секој работен ден од 09.00 - 1...
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · May 21, 2016
Видео Надзор Ривер Софт Струмица

Видео Надзор Ривер Софт Струмица

9990.00
27198x
2x
Видео Надзор
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · November 18, 2015
Електроника
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 25
Prodavam SMARTWATCH (racen casovnik-telefon)so sim karticka

Prodavam SMARTWATCH (racen casovnik-telefon)so sim karticka

899.00 Денари
53x
4x
Prodavam novi SMART WATCH(racen casovnik-telefon so sim karticka)kamera,internet,facebook i dr aplikacii,slot za memoriska karticka do 64GB,vistinski hit kaj mladite,posebno za ucenici i studenti.Mnogu prakticen,otklucen na site mrezi.Cena najevtina vo Mk,899 den.Prakam po kargo.Info na tel 070/719-939
Macedonia · Prilep · Prilep · December 14, 2019
Apple iPhone 11 Pro Max 512GB

Apple iPhone 11 Pro Max 512GB

800.00 Euro €
11x
3x
Ние нудиме најдобра онлајн трговија на големо и големо на мобилен телефон. Со нашето искуство, ние сме многу фокусирани на потребите на нашите клиенти и нудиме одлични квалитетни производи на нашите клиенти.Забелешка .. Сите наши Apple iPhone се 100% нови, оригинални, фабрички отклучени во кутија1 година гаранцијаApple iPhone 11 Pro Max 64GB == 750...
Macedonia · Ohrid · 6000 · November 4, 2019
PC GAMING

PC GAMING

14200.00 Денари
61x
3x
Intel core i3 3,6Ghz Maticna H81M-C RAM 8GB Hyperx1660Ghz  Graficka NIVIDA GEFORCE 750Ti 2048MB GDDR5 100mm fan Napojuvanje 450w real power Kukiste delux PODAROK: Tastatura, gluvce i dekstok zvucnici!!!! Gi prima site najnovi igri!   SE RABOTI PERFEKTNO!!!
Macedonia · Strumica · Strumica · April 18, 2019
Graficka Nivida GEFORCE 750Ti

Graficka Nivida GEFORCE 750Ti

3800.00 Денари
39x
1x
graficka za PC NIVIDA GEFORCE 750Ti 2GB GDDR5 malku koristena za gejming,raboti perfektno moze da se igrat site novi igri na medium settings
Macedonia · Strumica · Strumica · April 15, 2019
Сервис на механички оштетувања кај ЛАПТОП

Сервис на механички оштетувања кај ЛАПТОП

Check with seller
39x
1x
Решавање на сите механички оштетувања кај Лаптопи, ГАРАНЦИЈА за извршената услуга, во најбрз временски рок. Бидете дел од нашите задоволни клиенти.
Macedonia · Струмица · Струмица · February 10, 2019
Rezervni delovi za laptopi Резеревни делови за лаптопи

Rezervni delovi za laptopi Резеревни делови за лаптопи

Check with seller
77x
1x
Резервни делови за сите модели на лаптопи по најповолни цени, Професионален сервис во најбрз можен рок. https://www.facebook.com/Lab-Tech-Electronic-218604195001269/?ref=bookmarks
Macedonia · Струмица · Струмица · February 10, 2019
Hands free comunikator(jabra)nov 9470-26-904-101

Hands free comunikator(jabra)nov 9470-26-904-101

Check with seller
62x
0x
Profesionalen hands-free komunikator JABRA,nov neupotrebuvan Cena 200evra 9470-26-904-101
Macedonia · Kumanovo · Kumanovo · November 15, 2018