• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk
SAMSUNG GALAXY A6

SAMSUNG GALAXY A6

7500.00
1443x
5x
Se prodava Samsung Galaxy A6 2018 3Gb RAM / 32Gb Vnatresna Memorija Telefonot e kupen od Ledikom i raboti na site mrezi. Se prodava vo kutija kako sto e kupen so polnac, slusalki, maski i dokumentacija. Predna i zadna kamera 16MP i blic na dvete kameri. Najnoviot Android 10. Baterija drzi 2 dena. Telefonot iskreno ima sitni zabeleski samo okolu ram...
Macedonia · Skopje · Skopje · June 27, 2020
Digitcom Electronics

Digitcom Electronics

Check with seller
23106x
12x
Сервис за вашите LCD,LED и CRT телевизори,декстоп и лаптоп компјутери ,таблети ,проектори,ситни апарати за домакинството во склоп на сервисот вршиме и изведба на домашни LAN и WiFi мрежи како и одржување на истите.Повелете посетете не на ул.24ти Октомври бр.34 Струмица (меѓу автошкола Сигнал М и ресторант ВОДЕНИЧКАТА) секој работен ден од 09.00 - 1...
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · May 21, 2016
Електроника
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 12
SAMSUNG GALAXY A6

SAMSUNG GALAXY A6

7500.00 Денари
91x
5x
Se prodava Samsung Galaxy A6 2018 3Gb RAM / 32Gb Vnatresna Memorija Telefonot e kupen od Ledikom i raboti na site mrezi. Se prodava vo kutija kako sto e kupen so polnac, slusalki, maski i dokumentacija. Predna i zadna kamera 16MP i blic na dvete kameri. Najnoviot Android 10. Baterija drzi 2 dena. Telefonot iskreno ima sitni zabeleski samo okolu ram...
Macedonia · Skopje · Skopje · July 12, 2020
Samsung Galaxy A5 2016 malce koristen telot e bukvalno kako nov komplet so kutija

Samsung Galaxy A5 2016 malce koristen telot e bukvalno kako nov komplet so kutija

5500.00 Денари
14x
7x
Prodavam Samsung Galaxy A5 16 mnogu malce koristen jas sum prv gazda od momentot koga e kupen telot e vo fotrola i so staklena folija premnogu socuvan kako nov komplet so kutija i site orginalni dodatoci sto sleduvaat vo kutijata plus i 5 ili 6 silikonski fotroli
Macedonia · Gjorce Petrov · Skopje · July 10, 2020
SAMSUNG GALAXY A6

SAMSUNG GALAXY A6

7500.00 Денари
255x
5x
Se prodava Samsung Galaxy A6 2018 3Gb RAM / 32Gb Vnatresna Memorija Telefonot e kupen od Ledikom i raboti na site mrezi. Se prodava vo kutija kako sto e kupen so polnac, slusalki, maski i dokumentacija. Predna i zadna kamera 16MP i blic na dvete kameri. Najnoviot Android 10. Baterija drzi 2 dena. Telefonot iskreno ima sitni zabeleski samo okolu ram...
Macedonia · Skopje · Skopje · June 27, 2020
lenovo k6

Lenovo k6

3000.00 Денари
63x
1x
lenovo k6  siv  kako nov  bez grebnatinka
Macedonia · makedonija · skopje · June 10, 2020

6000.00 Денари
36x
0x
May 26, 2020
Apple iPhone 11 Pro Max 512GB

Apple iPhone 11 Pro Max 512GB

800.00 Euro €
32x
3x
Ние нудиме најдобра онлајн трговија на големо и големо на мобилен телефон. Со нашето искуство, ние сме многу фокусирани на потребите на нашите клиенти и нудиме одлични квалитетни производи на нашите клиенти.Забелешка .. Сите наши Apple iPhone се 100% нови, оригинални, фабрички отклучени во кутија1 година гаранцијаApple iPhone 11 Pro Max 64GB == 750...
Macedonia · Ohrid · 6000 · November 4, 2019
Сервис на механички оштетувања кај ЛАПТОП

Сервис на механички оштетувања кај ЛАПТОП

Check with seller
53x
1x
Решавање на сите механички оштетувања кај Лаптопи, ГАРАНЦИЈА за извршената услуга, во најбрз временски рок. Бидете дел од нашите задоволни клиенти.
Macedonia · Струмица · Струмица · February 10, 2019