V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Дом и Семејство - Prodaja kukuruza kokicara

Објавено на May 21, 2024
Објавено од oglasi
Гледано од 12 луѓе
#4776
Check with seller

Опис на предметот

Prodaja kukuruza kokicara amerikanac selektovan pakovan 30 i 50 kila ili po zelji kupca. Tradicija proizvodnje vise od 25godina. Mesto Turija Vojvodina. Prodaje kukuruza tokom cele godine. I zimi I leti.  062507909 0638661619 0641332939 0607371177 PG.


 

Локација

Држава
Друга
Регион
Srbobran
Град
Srbobran
Адреса
Srbobran

Преглед и повратни информации за Prodaja kukuruza kokicara(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear