• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • ostani doma.png
Вип Огласи www.Oglasise.mk
Digitcom Electronics

Digitcom Electronics

Check with seller
21999x
12x
Сервис за вашите LCD,LED и CRT телевизори,декстоп и лаптоп компјутери ,таблети ,проектори,ситни апарати за домакинството во склоп на сервисот вршиме и изведба на домашни LAN и WiFi мрежи како и одржување на истите.Повелете посетете не на ул.24ти Октомври бр.34 Струмица (меѓу автошкола Сигнал М и ресторант ВОДЕНИЧКАТА) секој работен ден од 09.00 - 1...
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · May 21, 2016
Електроника
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 14
Extreme Gamer PC

Extreme Gamer PC

86990.00 Денари
118x
1x
MB MSI Z87 MPOWER MAX CPU Intel Core i7-4770 3.9GHz 8M RAM 32GB DDR3 Kingston HDD 1TB WD SATA Vga MSI N770GTX 2GD5 DVD/RW
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · April 23, 2016
LENOVO G505 59-390269

LENOVO G505 59-390269

13990.00 Денари
80x
1x
CPU AMD Dual-Core E1-2100 RAM 2048 MB DISPLAY 15,6"1366x768 HDD SATA 500 GB VGA Radeon HD 8210 DVD±RW 802.11 b/g/n
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · April 23, 2016
Zapper

Zapper

5170.00 Денари
70x
1x
Цена 5170 ден.Фреквентен генератор (биорезонантен неинвазивен уред за селективно уништување на патогени микроорганизми)-Хроничните заболувања во 100% од случаите се предизвикани или пренесени од паразитни инфекции и во скоро 60% од случаите се предизвикани од хелминти (паразитни црви);- Со габични инфекции во денешно време се заразени повеќе од 25%...
Macedonia · Скопје · Скопје · October 12, 2017
Prodavam SMARTWATCH (racen casovnik-telefon)so sim karticka

Prodavam SMARTWATCH (racen casovnik-telefon)so sim karticka

899.00 Денари
87x
4x
Prodavam novi SMART WATCH(racen casovnik-telefon so sim karticka)kamera,internet,facebook i dr aplikacii,slot za memoriska karticka do 64GB,vistinski hit kaj mladite,posebno za ucenici i studenti.Mnogu prakticen,otklucen na site mrezi.Cena najevtina vo Mk,899 den.Prakam po kargo.Info na tel 070/719-939
Macedonia · Prilep · Prilep · December 14, 2019
Apple iPhone 11 Pro Max 512GB

Apple iPhone 11 Pro Max 512GB

800.00 Euro €
13x
3x
Ние нудиме најдобра онлајн трговија на големо и големо на мобилен телефон. Со нашето искуство, ние сме многу фокусирани на потребите на нашите клиенти и нудиме одлични квалитетни производи на нашите клиенти.Забелешка .. Сите наши Apple iPhone се 100% нови, оригинални, фабрички отклучени во кутија1 година гаранцијаApple iPhone 11 Pro Max 64GB == 750...
Macedonia · Ohrid · 6000 · November 4, 2019
Apple iPhone X - 64GB 256GB - (Отклучен) паметен телефон 1 година гаранција

Apple iPhone X - 64GB 256GB - (Отклучен) паметен телефон 1 година гаранција

600.00 Dollar US$
42x
2x
Apple iPhone (најновиот модел) Отклучен.   Apple iPhone X 64 GB / 256 GB   Заинтересираниот купувач може да не контактира за да нарача   Whatsapp разговор: +2347066914934   Е-пошта: bestbuy4u1@yahoo.com   Вашето задоволство е нашата желба !!!
Macedonia · Skopje · Skopje · September 10, 2018
Preinstalacija na desktop, laptop kompjuteri, tableti...

Preinstalacija na desktop, laptop kompjuteri, tableti...

300.00 Денари
211x
3x
Efikasno i bezbedno cistenje od virusi i preinstalacija (windows xp, 7, 8.1, 10, android) na vashite desktop i laptop kompjuteri, kako i tableti i smartfoni.  Doagam na povik.  Info i rabotno vreme: 17-22 casot(pon.-pet.) i postojano za vikend i praznici.    Cena 300 den. Tel: 078299420
Macedonia · Kisela Voda · Skopje · January 29, 2018