DVD - Dvd recorder so hard disc

Објавено на October 9, 2021
Објавено од mario
Гледано од 49 луѓе
#4608
2000.00 Денари

Опис на предметот

                     Se prodava DVD recorder marka Philips so vgraden hard disc 160 giga za snimanje, so Hdmi i Usb izlezi , daljinsko originalno i spakuvan vo originalna kutija , mnogu malku koristen kako nov.

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Povardarski
Град
Veles
Адреса
078908452

Преглед и повратни информации за Dvd recorder so hard disc (0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear