Скопје

Вип Огласи
 • СТАНОВИ ВО ИЛИНДЕН ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО РЕГИОНОТ !!!

  СТАНОВИ ВО ИЛИНДЕН ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО РЕГИОНОТ !!!

  Станови , Куќи за Продажба Скопје (Скопје) October 27, 2017 640.00 Euro €

  Продажба на станови во изградба во досега НАЈГОЛЕМИОТ станбено-деловен КОМПЛЕКС ИЛИНДЕН лоциран на ул.8 -Илинден . Располагаме со квадратури од 38 - 155 м2, гаражни места и 1900 м2 деловни простории. Нудиме квалитетна градба по најефтина цена во реги...

 • Се Издава Куќа Во Козле

  Се Издава Куќа Во Козле

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Скопје (Скопје) December 6, 2017 300.00 Euro €

  Се издава во Козле дел од куќа од 100м2.Има 3 спални соби,кујна,трпезарија,дневна,купатило. Просторот е комплетно реновиран и наместен комотен за едно семејство.Греењето е на нафта со радијатори сместени во просторот за живеење.Цената е 300 ев.со вкл...

 • Работа од Дома

  Работа од Дома

  маркетинг Скопје (Скопски регион) March 3, 2018 Check with seller

  Колку пати денес отворивте оглас за работа?Колку пати ги одминавте оние огласи за работа од дома?Јасно ми е, јас бев една од вас се додека не се најдов од другата страна на прозорецот. Мојата љубопитност отвори еден нов свет за мене низ тој мал прозо...

 • Mercedes Benz C 200 CDI BLUE EFFICIENCY 2010god

  Mercedes Benz C 200 CDI BLUE EFFICIENCY 2010god

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 12500.00 Euro €

  Mecedesot e vo odlicna sostojba karoserija,enterier kako nov so minimalna potrosuvacka.Pet lieni bandazi,novi gumi 2017 godina.2200 kubika 136ks EURO 5 noviot motor.09.2010 godina na proizvodstvo.Dva kluca159.000km bez dopolnitelni vlozuvanja.Plateni...

 • Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

  Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 4700.00 Euro €

  Seat Altea 1.9 TDI 105ks 77kw 11.2006 god. so celosna oprema i soncev krov vo odlicna sostojba servisirana bez dopolnitelni troskovi po nea.Uvezena od Paris Francija,plateni site davacki do registracija.

Огласи
 • Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР до ГРАДСКИ ПАРК - ФОНТАНА

  Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР до ГРАДСКИ ПАРК - ФОНТАНА

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Скопје (Скопје) May 18, 2018 1.00 Euro €

  Се издава комплетно наместен стан во Центар со квадратура од 59м2 на 3/3кат веднаш до Градскиот Парк.Зградата е постара но е со исклучително добра градба и е пред извесно време реновирана фасадата и надворешниот лик на објектот.Станот се наоѓа во инд...

 • Се ИЗДАВА СТАН во СТРОГ ЦЕНТАР позади РМ -СОБРАНИЕ

  Се ИЗДАВА СТАН во СТРОГ ЦЕНТАР позади РМ -СОБРАНИЕ

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Скопје (Скопје) May 17, 2018 1.00 Euro €

  Се издава комплетно наместен високофункционален стан во Центар - Плоштад Македонија со квадратура од 80м2 на 1кат.Станот се наоѓа позади Собранието на РМ во близина на полициската станица Беко.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,тр...

 • Се продаат станови во Маџир Маало

  Се продаат станови во Маџир Маало

  Станови , Куќи за Продажба Скопје (Скопје) May 16, 2018 1250.00 Euro €

  Се продаваат станови со функционални решенија и квадратури, со површина од 34м² и 72м2 на 6ти кат и 52м² на 1ви кат. Објектот е составен од 6 станбени катови. Проектиран е по сите европски стандарди за квалитетно домување и се одликува со в...

 • Се ПРОДАВА/ИЗДАВА Луксузна Куќа во Злокуќани

  Се ПРОДАВА/ИЗДАВА Луксузна Куќа во Злокуќани

  Куќи - апартмани за продажба, Скопје (Скопје) May 11, 2018 1.00 Euro €

  Се продава/издава луксузна куќа во Скопје во населба Злокуќани со површина од 780м2  на плац од 2200м2. Објектот има 6 спални соби и 10 купатила. Има гаража за 2 возила и во дворот место за уште 4. Во подрумскиот дел има специјална просторија за...

 • Се Продава Стан во Аеродром

  Се Продава Стан во Аеродром

  Станови , Куќи за Продажба Скопје (Скопје) May 11, 2018 55000.00 Euro €

  Се продава двособен празен стан во Аеродром со површина од 55м2+ 2м2 подрум.Се наоѓа на 3/5 кат. Станот располага со дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, купатило. Има лифт, тераса и е на централно греење. Цена 55.000еур со место за договор. ...

 • Се ПРОДАВА Стан во Порта Влае

  Се ПРОДАВА Стан во Порта Влае

  Станови , Куќи за Продажба Скопје (Скопје) May 10, 2018 1.00 Euro €

  Се продава нов, наместен стан во Влае со површина од 64м2. Се наоѓа на 4 кат. Располага со дневна, кујна, трпезарија, две спални соби, купатило, балкон.  Има централно греење. Цена по договор. Шифра 3087

 • Се Продаваат Станови во Ѓорче Петров

  Се Продаваат Станови во Ѓорче Петров

  Станови , Куќи за Продажба Скопје (Скопје) May 9, 2018 900.00 Euro €

  На простор од 150.000 м2 во општина Ѓорче Петров, веднаш наспроти Порта Влае и новиот кружен тек се гради нова населба во Скопје. Новата населба е лоцирана на само 5 километри од центарот на Скопје кој е поврзан со постоечки и новопредвиден булевар и...

 •  Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Центар

  Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Центар

  Канцеларија - Деловен простор Скопје (Скопје) April 30, 2018 1.00 Euro €

    Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Центар 150 м2 на 2 кат, со ценрално греење, санитарен чвор. Просторот е со повеќе канцеларии и се издава за 9-10ев./м2 + режиски трошоци. Се наоѓа на ТОП ЛОКАЦИЈА во Центар.Шифра-8055/1

 • Лектор (Lektor)

  Лектор (Lektor)

  Услуги Скопје (Скопски ) April 24, 2018 Check with seller

  Овластен лектор по македонски јазик лекторира докторски дисертации, магистерски трудови, стручна литература и издава потврда за лекториран текст со печат. Цената е по договор во зависност од обемот на материјалот. www.lektormk.mk

 • Се Продава Деловен Простор во ГТЦ

  Се Продава Деловен Простор во ГТЦ

  Дуќани за изнајмување - Продажба Скопје (Скопје) April 24, 2018 280000.00 Euro €

  Се продава деловен простор во ГТЦ со површина од 60м2. Просторот има 2 санитарни чвора. Цена 280.000еур.Шифра 8014

 • Продажба на Станови во Аеродром

  Продажба на Станови во Аеродром

  Станови , Куќи за Продажба Скопје (Скопје) April 4, 2018 1100.00 Euro €

  Се продаваат станови во Аеродром од 48м2 - 5,7,8,9,10 кат  и 54м2 - 7,8,9,10 кат со ориентација исток. Становите се со по една спална соба и се со паркинг место. Цената е 1050еур/м2 со вклучен ДДВ доколку станот се плаќа во готово, а 1100еур/м2 ...

 • ПРЕД ВЕЛИГДЕНСКИ ПОПУСТ!!

  ПРЕД ВЕЛИГДЕНСКИ ПОПУСТ!!

  Станови , Куќи за Продажба Скопје (Скопје) April 4, 2018 725.00 Euro €

  НЕВЕРОЈАТНО ДОБРА ПРОМОТИВНА ПОНУДА!! Се продаваат станови во елитната населба Бардовци. Становите се по115м2, со три посебни спални, голема дневна, кујна, 2 тераси и 3 тоалета. Секој стан има 35м2 подрумски простории и паркинг простор вклучени во це...