Скопје

Вип Огласи
 • Mercedes Benz C 200 CDI BLUE EFFICIENCY 2010god

  Mercedes Benz C 200 CDI BLUE EFFICIENCY 2010god

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 12500.00 Euro €

  Mecedesot e vo odlicna sostojba karoserija,enterier kako nov so minimalna potrosuvacka.Pet lieni bandazi,novi gumi 2017 godina.2200 kubika 136ks EURO 5 noviot motor.09.2010 godina na proizvodstvo.Dva kluca159.000km bez dopolnitelni vlozuvanja.Plateni...

 • Mercedes E 280 CDI V6 7G-Tronic 2006god.Avantgarde

  Mercedes E 280 CDI V6 7G-Tronic 2006god.Avantgarde

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 Free

  Najvisoko nivo na oprema,Navigacija,koza,4-zonska klima,Xenon,Big Xenon itn.Kolata e vo odlicna sostojba napraven kompleten servis.Registrirana cela godina uvezena od Francija.Perfektna karoserija i motor.Moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata.

 • Peugeot 407 1.6 HDI 2006god.Odlicna sostojba

  Peugeot 407 1.6 HDI 2006god.Odlicna sostojba

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 Free

  Voziloto e vo odlicna sostojba so realna kilometraza Klimata i site ostanati opcii se vo funkcija.Ekonomicen motor koj trosi 6L/100km vo grad.Uvezena od Francija.Registrirana cela godina.

 • Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

  Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 4700.00 Euro €

  Seat Altea 1.9 TDI 105ks 77kw 11.2006 god. so celosna oprema i soncev krov vo odlicna sostojba servisirana bez dopolnitelni troskovi po nea.Uvezena od Paris Francija,plateni site davacki do registracija.

 • СТАНОВИ ВО ИЛИНДЕН ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО РЕГИОНОТ !!!

  СТАНОВИ ВО ИЛИНДЕН ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО РЕГИОНОТ !!!

  Станови , Куќи за Продажба Скопје (Скопје) October 27, 2017 640.00 Euro €

  Продажба на станови во изградба во досега НАЈГОЛЕМИОТ станбено-деловен КОМПЛЕКС ИЛИНДЕН лоциран на ул.8 -Илинден . Располагаме со квадратури од 38 - 155 м2, гаражни места и 1900 м2 деловни простории. Нудиме квалитетна градба по најефтина цена во реги...

Огласи
 • Se prodava plac vo Gjorce Petrov

  Se prodava plac vo Gjorce Petrov

  Плацеви Скопје (Скопје) February 15, 2018 72000.00 Euro €

  Se prodava plac vo Gjorce Petrov so povrsina od 350m2 so moznost za prosiruvanje na uste 3-400m2.So moznost za gradba.Cena:72000. Shifra 9002

 • Се Издава Дуќан кај Грчка Амбасада

  Се Издава Дуќан кај Грчка Амбасада

  Дуќани за изнајмување - Продажба Скопје (Скопје) February 9, 2018 3500.00 Euro €

  Се Издава Дуќан кај Грчка Амбасада со површина од 105м2, тераса 70м2 и подрум од 200м2. Има 2 тоалета. Цена 3500еур. Шифра 8049/1

 • Се Издава Деловен Простор позади Универзална Сала

  Се Издава Деловен Простор позади Универзална Сала

  Дуќани за изнајмување - Продажба Скопје (Скопје) February 9, 2018 250.00 Euro €

  Се издава деловен простор позади Универзална Сала со површина од 25м2. Се издава празен. Има тоалет. Цена 250еур. Шифра 8048/1

 • Се продава плац во Бутел

  Се продава плац во Бутел

  Плацеви Скопје (Општина Бутел) February 8, 2018 Check with seller

  Се продава плац во Бутел со вкупна површина од 5000м2.

 • Се Издава Стан кај Католичка Црква

  Се Издава Стан кај Католичка Црква

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Скопје (Скопје) February 7, 2018 250.00 Euro €

  Се издава стан кај Католичка Црква со површина од 45м2. Станот е комлетно наместен и се наоѓа на 4 кат. Има дневна, кујна, трпезарија, 1 спална соба, купатило, балкон. Станот е со централно греење. Цена 250еур.Шифра 2027/1

 • ТОП Понуда само за месец Февруари!!

  ТОП Понуда само за месец Февруари!!

  Станови , Куќи за Продажба Скопје (Скопје) February 3, 2018 750.00 Euro €

  НЕВЕРОЈАТНО ДОБРА ПРОМОТИВНА ПОНУДА!! Само во месец Февруари, се продаваат станови во елитната населба Бардовци. Становите се по115м2, со три посебни спални, голема дневна, кујна, 2 тераси и 3 тоалета. Секој стан има 35м2 подрумски простории и паркин...

 • Peugeot 407 1.6 HDI 2006god.Odlicna sostojba

  Peugeot 407 1.6 HDI 2006god.Odlicna sostojba

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 Free

  Voziloto e vo odlicna sostojba so realna kilometraza Klimata i site ostanati opcii se vo funkcija.Ekonomicen motor koj trosi 6L/100km vo grad.Uvezena od Francija.Registrirana cela godina.

 • Mercedes E 280 CDI V6 7G-Tronic 2006god.Avantgarde

  Mercedes E 280 CDI V6 7G-Tronic 2006god.Avantgarde

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 Free

  Najvisoko nivo na oprema,Navigacija,koza,4-zonska klima,Xenon,Big Xenon itn.Kolata e vo odlicna sostojba napraven kompleten servis.Registrirana cela godina uvezena od Francija.Perfektna karoserija i motor.Moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata.

 • Mercedes Benz C 200 CDI BLUE EFFICIENCY 2010god

  Mercedes Benz C 200 CDI BLUE EFFICIENCY 2010god

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 12500.00 Euro €

  Mecedesot e vo odlicna sostojba karoserija,enterier kako nov so minimalna potrosuvacka.Pet lieni bandazi,novi gumi 2017 godina.2200 kubika 136ks EURO 5 noviot motor.09.2010 godina na proizvodstvo.Dva kluca159.000km bez dopolnitelni vlozuvanja.Plateni...

 • Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

  Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 4700.00 Euro €

  Seat Altea 1.9 TDI 105ks 77kw 11.2006 god. so celosna oprema i soncev krov vo odlicna sostojba servisirana bez dopolnitelni troskovi po nea.Uvezena od Paris Francija,plateni site davacki do registracija.

 • Се продаваат прекрасни станови во Ѓорче Петров

  Се продаваат прекрасни станови во Ѓорче Петров

  Станови , Куќи за Продажба Скопје (Скопје) January 30, 2018 900.00 Euro €

  На простор од 150.000 м2 во општина Ѓорче Петров, веднаш наспроти Порта Влае и новиот кружен тек се гради нова населба во Скопје. Новата населба е лоцирана на само 5 километри од центарот на Скопје кој е поврзан со постоечки и новопредвиден булевар и...

 • Se Izdava Stan vo Debar Maalo

  Se Izdava Stan vo Debar Maalo

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Скопје (Скопје) January 30, 2018 1.00 Euro €

  Se izdava stan vo neposredna blizina na Broz Kafe. Stanot ima 63m2, se naogja na 4/6 kat. Raspolaga so dnevna, kujna so trpezarija, edna spalna soba, kupatilo, balkon. Ima parno i lift. Cena po dogovor. Shifra 2023/1