Апарати за домаќинство - Aпаратче за сребрена вода - за 40 000 литри

Објавено на June 5, 2021
Изменет на July 5, 2022
Објавено од Анонимен
Гледано од 54 луѓе
#4574
3650.00 Денари

Опис на предметот

Апаратче за сребрена вода - за 40 000 литри вода со концентрација за пиење.Сосема безопасен! Лесен за употреба!Употреба само во 4 лесни чекори:- изберете соодветен сад и наполнете ја потребната количина вода;- вклучете го апаратот со притискање и држење на означеното место на него ;- потопете го апаратот во садот со вода. По 10 минути тој самиот ќе се исклучи;- ако времето за обработка е помалку од 10 минути, самите исклучете го апаратот.10 придобивки на Dr. Silver:- повеќе од 40,000 литри сребрена вода со концентрација за пиење;- дигитален тајмер со автоматско исклучување;- променлива сребрена електрода (примерок 1000);- променлива батерија;- помага за добро здравје и убавина;- незаменлива поддршка за хигиена во домот;- заштедува многу пари;- може да се користи насекаде;- мал и компактен;- уникатен дизајн, сигурност и квалитет.Уникатна моќност на сребрените јони:- најшироко користен производ за уништување на патогена микрофлора без да влијае негативно на здравјето на луѓето;- ефикасен против повеќе од 650 видови бактерии, габички и вируси;- го зајакнуваат имунитетот и кондицијата;- за елиминирање на проблемите во гастроинтестиналниот тракт (гастритис, чиреви, хиперацидитет, труење со храна);- го поддржуваат организмот при настинки, грип, болки во грлото и воспалителни процеси;- за подобрување на состојбата при проблеми со кожата и изгореници;- за измазнување на брчките, има антиивоспалително дејство;- со сигурност дезинфицирање на фрижидерите, мијалниците, садовите, облеката, играчките.3650 ден.,  078 610 785

Локација

Држава
Macedonia
Регион
МК
Град
Скопје

Преглед и повратни информации за Aпаратче за сребрена вода - за 40 000 литри(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear