Вип Огласи www.Oglasise.mk

5430.00
5x
1x
Фреквентен генератор (биорезонантен неинвазивен уред за селективно уништување на патогени микроорганизми)Фреквентниот генератор ВОЛКАНО Запер е дигитален електронски апарат кој што ги уништува предизвикувачите на болести како паразити, вируси, бактерии и габички со помош на електромагнетни бранови на принципот на биорезонанса, без употреба на медик...
MK · Skopje · June 11, 2021
Дом и Семејство
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 38

5430.00 Денари
54x
1x
Фреквентен генератор (биорезонантен неинвазивен уред за селективно уништување на патогени микроорганизми)Фреквентниот генератор ВОЛКАНО Запер е дигитален електронски апарат кој што ги уништува предизвикувачите на болести како паразити, вируси, бактерии и габички со помош на електромагнетни бранови на принципот на биорезонанса, без употреба на медик...
MK · Skopje · June 11, 2021
Masa i Sank

Masa i Sank

3000.00 Денари
77x
0x
Prodavam masa na trkalca84/55/50 i sank na trkalca 120/45/104  zaedno 3000 denari  tel.071730624
May 12, 2022
Se prodava kos za deca Baby Boom

Se prodava kos za deca Baby Boom

2800.00 Денари
84x
0x
se prodava decki kosh mnogu dobro socuvan cena 2800den kont tel 078362871
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · March 23, 2022
Prodavam pokuknina mnogu eftino

Prodavam pokuknina mnogu eftino

2000.00 Денари
73x
0x
Prodavam eden trosed, eden dvosed so dusek za spienje, edna foteja i eden televizor Philips lcd 26 , site vo odlicna sostojba i mnogu malku koristeni za 2000 den( se zaedno)
Macedonia · Veles · Veles · June 23, 2021
Originalna kapa Ferrari formula 1

Originalna kapa Ferrari formula 1

900.00 Денари
809x
0x
Prodavam originalna kapa scuderia Ferrari formula 1, nova ne koristena. Kontakt tel. 078908452
Macedonia · Veles · Veles · July 9, 2021
КРЕМ СО СЛУЗ ОД ПОЛЖАВ – 150 ml

КРЕМ СО СЛУЗ ОД ПОЛЖАВ – 150 ml

660.00 Денари
35x
1x
КРЕМ СО СЛУЗ ОД ПОЛЖАВ – 150 ml Состав: слуз од полжав (helix aspersa muller), глукозаминогликани, глицерин, алантоин, хидролизиран колаген. Благодарение на многуте активни компоненти во својот состав, кремот ги зајакнува природните функции на кожата и делува врз нејзината целосна регенерација. Слузот од полжави има силни антиоксидантни и ант...
Macedonia · MK · Skopje · June 5, 2021
Гел со слуз од полжав – 125 ml

Гел со слуз од полжав – 125 ml

550.00 Денари
78x
1x
Гел со слуз од полжав – 125 ml Светски хит со докажано регенеративно дејство! Состав: слуз од полжави, глукозаминогликани, глицерин, алантоин, хидролизиран колаген. Без парабени! Дејство: Благодарение на изобилството од скапоцени состојки со кои е богат екстрактот од слуз од полжав, гелот комплетно ја регенерира кожата и ги зај...
мк · Скопје · June 5, 2021